Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Олена Кравець, Ірина Сопонару – Одна Хвилина

Вибір редакції


Український шоубізнес сповнений талановитими та красивими знаменитостями, які кожного дня вигадують нові способи здивувати та вразити своїх шанувальників. Нині найвідоміші гумористичні програми на українському телебаченні – це “Дизель Шоу” та “Квартал 95”. Пропонуємо порівняти найвідоміших актрис проєкту та визначити, яке ж телешоу лідирує.

Вікторія Булітко проти Олени Кравець

Шанувальники полюбили відомих українських акторок за акторську майстерність та харизму
Шанувальники полюбили відомих українських акторок за акторську майстерність та харизму

Перш за все, варто зазначити, що визначити, хто з двох знаменитостей красивіший та харизматичніший – неможливо, адже Булітко та Кравець мають унікальні особливості зовнішності та особистості. Так, руденька Вікторія справляє враження позитивної та щирої людини в той час, як білявка Олена здається спокійною та мудрою людиною.

Якщо порівнювати популярність двох відомих українських акторок, то зі впевненістю можна сказати, що Олена Кравець лідирує в цьому питанні. Наприклад, за сторінкою Кравець в Інстаграм слідкує 676 тисяч підписників. Водночас за сторінкою Вікторії Булітко стежать 212 тисяч шанувальників.

Порівняння стилю одягу Олени Кравець та Вікторії Булітко
Порівняння стилю одягу Олени Кравець та Вікторії Булітко

Стиль у одязі знаменитостей дещо відрізняється. Олена Кравець надає перевагу спокійним кольорам та класичному крою, а ось Вікторія Булітко полюбляє нестандартні форми, кежуал-стиль, а також яскраві кольори.

Яна Глущенко проти Ірини Сопонару

Акторки запам'ятались шанувальникам кумедними ролями та чарівною зовнішністю
Акторки запам’ятались шанувальникам кумедними ролями та чарівною зовнішністю

Актриси-білявки завжди веселі та кумедні на сцені, втім у реальному житті й Сопонару, і Глущенко спокійні та мудрі. Обидві знаменитості мають витончені та симпатичні риси обличчя та відмінні форми. Макіяжем та стилем одягу зірки підкреслюють свої природні переваги.

Зірка “Жіночого Кварталу” Ірина Сопонару дещо популярніша за свою колегу Яну Глущенко з “Дизель Шоу”. Так, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Сопонару має 381 тисячу підписників, а Глущенко – 144 тисячі. Втім, публіка однаково яскраво та з гучними оплесками зустрічає обох акторок.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 4 =

Translate »