“Він на мене не дивиться” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Таїсія Повалій з 24 лютого 2022 року остаточно втратила прихильність і повагу українців до себе як до артистки та громадянки України, продовживши виступати на російській сцені та не засудивши війну розв’язану росією.

На цей раз Повалій дала коментар росЗМІ, але тему громадянської позиції співачка обійшла та обговорила своє подружнє життя з Ігорем Ліхутою, з яким вона вже 28 років разом. В парі не народжувалося спільних дітей і як заявила Таїсія, чоловік ніколи її не просив про це. На питання журналіста про те, чи не збирається Повалій стати мамою ще, у неї тільки один син від першого шлюбу, вона сказала, що в її віці про це думати пізно, а те, що Алла Пугачова стала мамою після 60 Повалій для себе не вважає прийнятним.

Зрадниця Повалій поскаржилася на проблеми з Ігорем Ліхутою після 28 років у шлюбі

Також Таїсія Повалій заявила, що чоловік в останній час звертає на неї все менше уваги як на жінку, а їх досуг – дивитися разом ток-шоу, від яких Ліхуту не відтягнути ніякими способами:

Ігор весь час в навушниках сидить, а я перед ним – в пеньюарі, але він на мене не дивиться в цей момент, його в цей момент тільки передачі цікавлять

, – розповіла Повалій.

Таїсія Повалій та Ігор Ліхута
Зрадниця Повалій поскаржилася на проблеми з Ігорем Ліхутою після 28 років у шлюбі

Нагадаємо, до Ліхути Таїсія Повалій була в шлюбі з композитором і аранжувальник Володимиром Повалій. Вони виступали в одному ансамблі. У них народився син Денис, який після розлучення залишився жити з батьком, шлюб розпався через 11 років. Скоро після розлучення Таїсія познайомилася з на той момент відомим барабанщиком з серйозними зв’язками в шоу-бізнесі, 31 грудня в 1993 році вони одружилися.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 2 =

Translate »