він у неї не перший – Одна Хвилина - MusicUkraine

він у неї не перший – Одна Хвилина

Вибір редакції


Юрій Горбунов і Катя Осадча – одна з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу. Їх називають зразковим подружжям, адже всі 6 роки вони відносяться один до одного з трепетом та повагою і не втомлюються говорити про свої почуття в інтерв’ю. Варто відзначити, що і для Каті і для Юрія цей шлюб не являється першим.

Осадча вперше вийшла заміж у 18 років. Її обранцем став старший на 15 років політик Олег Поліщук. Вже через рік після весілля у них народився первісток Ілля. Втім, цей шлюб дуже швидко розпався. Осадча не приховує, причиною розбрату стала різниця у віці. Її чоловік у свої 35 років хотів тихого сімейного життя, в той час, як 20-річна Катя не могла сидіти вдома і прагнула розвивати кар’єру на телебаченні. Після розлучення телеведуча більше 10 років не будувала ні з ким серйозних стосунків, а ж поки у 2015 році не познайомилась ближче з актором Юрієм Горбуновим.

Юрій Горбунов і Катя Осадча розповіли про початок свого службового роману
Осадча після шостої річниці шлюбу з Горбуновим розповіла правду про стосунки з чоловіком

На той час Горбунов був одружений з жінкою на ім’я Людмила. У шлюбі вони були вже 20 років. Проте, коли у Горбунова спалахнули почуття до колеги по сцені Каті Осадчої, чоловік розлучився. Саме через це закохані ще 2 роки приховували свої стосунки, адже Осадча не хотіла, щоб їй приписували роль розлучниці.

Про свої стосунки Осадча і Горбунов повідомили, коли Катя була вже глибоко вагітна і не могла більше приховувати свій стан. 2 лютого, за 2 тижні до народження дитини, закохані офіційно оформили стосунки.

Катерина Осадча показала, як виглядає її будинок без світла
Осадча після шостої річниці шлюбу з Горбуновим розповіла правду про стосунки з чоловіком

Зараз Катя Осадча і Юрій Горбунов  виховують двох синів і зізнаються, що дуже щасливі у шлюбі. В інтерв’ю подружжя розповідають, що легко знайшли підхід один до одного. Юрій у всьому підтримує свою дружину і легко йде на поступки та компроміси. Так, чоловік підтримав Катю, коли вона вирішила не брати декретну відпустку, а відразу після народження дітей виходити на роботу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 19 =