“Він зрозумів, що я не жартую” – Одна Минута

Вибір редакції


Співачка Тоня Матвієнко стала дружиною артиста Арсена Мірзояна у 2017 році. На той час пара вже виховувала однорічну малечу Ніну, названу на честь відомої народної артистки та мами Тоні Ніни Матвієнко. До речі, історія кохання почалася, коли Арсен був у попередньому шлюбі. Разом із дружиною вони виховували двох синів, а Тоня вже мала доньку. На той момент Антоніна критикували за те, що вона зруйнувала сім’ю. Ще більше обурення отримала співачка за інтерв’ю, в якому вона ніби виправдовувалася за свою поведінку:

Ну і що, я також хочу бути щасливою.

До війни родина жила у будинку Ніни Матвієнко. Потім жіночій частині сім’ї довелося виїхати за межі України. Спочатку Тоня Матвієнко жила в Португалії, Німеччині, а потім у Великій Британії. Майже півроку співачка все-таки повернулася в Україну, зробивши незабутній сюрприз своїй мамі та чоловікові.

Тоня Матвієнко в інтерв'ю розповіла про кризу у сімейному житті
Тоня Матвієнко в інтерв’ю розповіла про кризу у сімейному житті

В інтерв’ю Тоня Матвієнко розповіла, що не все гладко у її особистому житті, як здається. На початку цього року у парі виникла криза. Чоловік Тоні не прислухався до неї, вони не розуміли один одного, через це виникли сварки. Тоня Матвієнко розповіла, що допомогло їм упоратися з кризою у відносинах. Вона записала на листочку все, що їй не подобається у стосунках із чоловіком, і дала це йому почитати. На її думку, це стало вдалою ідеєю, адже з того часу Арсен начебто став прислухатися до неї.

Були моменти, які мені весь цей час не подобалися. Мене це все задерло. Я написала йому все, що мені не подобається. Він зрозумів, що я не жартую, і ось тоді він нарешті мене почув.

Також співачка зізналася, що її сім’я зазнає матеріальних труднощів. Концертів зараз немає, лише благодійні. Тоня Матвієнко щиро переживає через те, що у них зараз скрутне фінансове становище, як і у багатьох українців. Перед приїздом в Україну Тоня попросила чоловіка купити їм квитки, щиро сказати, це були останні гроші. За словами Антоніни, вона зареєструвалася у центрі зайнятості. Їй навіть запропонували роботу прибиральниці. Сама Антоніна не приховує, що якщо піде, то піде, адже не без рук. Ніна Матвієнко трохи шокована від цього, але дочка пояснює, що треба ж дбати про дітей насамперед. У Британії займається музикою, на осінь заплановано концерт.

Коментарі неоднозначні:

  • Тоня яка ви молодчинка, все чесно та відверто. Багато хто думає що у артистів дуже великі статки забуваючи про те, що будь-яка людина щоб тримати свою життя на догідному рівні багато працювала, а зараз і раді б працювати та нема де, або оплата за працю мізерна. Бажаю всім нам витримки, догідно пройти ці випробування, не скотитися до злості та ненависті один до одного. Важкі часи минуть обов’язково, а від репутацію людяності буде важко відновити, або взагалі не можливо повернути.
  • Плакали всією сім’єю, що немає коштів, а приїхала додому і скоріше “тусити”. Бла, бла, нікуди не підеш працювати, факт. Нема коштів, продай прикраси. Розлучниця, і гидко, що цю фальш весь час рекламують.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen + 11 =

Translate »