Віра Брежнєва занадто схудла (ФОТО) - MusicUkraine

Віра Брежнєва занадто схудла (ФОТО)

Музика

Редакція порталу musicukraine.net, з посиланням Instagram співачки, повідомляє, що Віра Брежнєва відпочиваючи виставляє пікантні фото. Ці знімки співачка викладає у мережу для того, щоб розповісти про свій відпочинок чисельним шанувальникам.

Цього року екс-учасниця гурту «Віа Гра» Віра Брежнєва обрала для відпочинку місто в  Південно-Східній Азії – Таїланд.  Відпочинок на цьому острові також обрали інші зірки українського  віту шоу-бізнесу.

Також читають: Юлія Саніна з чоловіком ведуть нічний стиль життя у Таїланді (ФОТО)

Також читають:  Надія Дорофеєва «Время и Стекло» виставила відверті фото з відпочинку (ФОТО)

Також читають:  Погода підмочила Златі Огневич відпочинок на островах

Зірка публікує різні фото, які демонструють, як вона розважається, проте справжній резонанс викликав пост, який Брежнєва розмістила сьогодні. На ньому співачка красується в чорному купальнику, який відмінно показує її фігуру.

Коментарі не змусили себе довго чекати і виявилися вони найрізноманітнішими. Так, хтось засипав Брежнєву компліментами, особливу увагу звернувши на довгі ноги співачки та її миле тату в формі маленького сердечка, розміщене на щиколотці. Інші ж відзначили деяку худобу зірки і порадили набрати їй 2-3 кілограми, щоб її форми стали більш апетитними. Ще одна категорія шанувальників намагалася з’ясувати, в якому готелі зупинилася Віра Брежнєва, так як в цей момент теж знаходилися в Таїланді і хотіли зустрітися.

За версією популярного чоловічого журналу «Maxim», Віра Брежнєва є володаркою титулу однією з найкрасивіших і найсексуальніших зірок.

Фото з мережі Іnstagram. 

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − seventeen =