...

Віру Брежнєву, яка заспівала наживо, освистали після концерту і назвали безголосою: “Куди Меладзе дивиться”

Вибір редакції


Віра Брежнєва – одна з найяскравіших учасниць Віа Гри. І хоча за роки існування гурту змінилося аж 20 складів, саме склад Віа Гри з Брежнєвою називають золотим.

Продюсер гурту Костянтин Меладзе ніколи не приховува той факт, що затвердив Брежнєву не через її вокальні дані. Продюсера зачепила харизма і краса юної дівчини. Та так зачепила, що через багато років він покликав її заміж.

Костянтин Меладзе зраджував своїй колишній з Вірою Брежнєвою
Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва одружилися

Зараз Віра Брежнєва будує сольну кар’єру, в чому їй дуже допомагає її чоловік-продюсер Костянтин Меладзе. Пісні Брежнєвої стають хітами, не дивлячись на те, що вони позбавлені сильного вокального виконання. Пісні Віри зазвичай дуже легкі, танцювальні і позитивні. Саме тому і подобаються публіці.

Звичайно, у студійному записі голос Брежнєвої звучить непогано, адже він обробляється звукорежисером. Та  живе виконання співачки дещо відрізняється від студійного запису.

Так, в Мережі з’явилося архівне відео з одного із концертів співачки. На відео Брежнєва наживо співає пісню “Хорошие новости”.

І хоч на відео всього маленький уривок пісні, користувачі Мережі відмітили, що співачка дуже погано співає.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Цвірінькає, голосу нуль”;
  • “Голос то де? “,
  • “Займіться вокалом з педагогом. Адже соромно має бути.”;
  • “Зовсім безголоса, куди тільки Меладзе дивиться”.
Віру Брежнєву, яка заспівала наживо, освистали після концерту і назвали безголосою
Віру Брежнєву, яка заспівала наживо, освистали після концерту і назвали безголосою

Варто відзначити, що сама Віра Брежнєва спокійно відноситься до критики, адже стикається з нею все своє творче життя. Співачка продовжує випускати нові пісні і давати концерти. Не зважаючи ні на що, Віра має власну аудиторію і фанатів, які її дуже люблять.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни в Україні Віра Брежнєва назавжди покинула росію, де жила з Меладзе багато років. Співачка виступила проти війни і почала активно волонтерити і допомагати Україні. Зараз співачка проживає в Києві, а всі свої нові пісні випускає українською.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − nine =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.