Влад Яма поринув у спогади в США та показав веселощі з Монатіком, Кухар і Чапкісом: він тоді ще був живий - MusicUkraine

Влад Яма поринув у спогади в США та показав веселощі з Монатіком, Кухар і Чапкісом: він тоді ще був живий

Вибір редакції


Відомий український хореограф Влад Яма після початку повномасштабної війни серйозно осоромився. Знаменитість 24 лютого минулого року виїхав разом із родиною далеко за межі рідної країни. Шанувальники очікували, що хореограф влаштує для своїх рідних побут за кордоном і повернеться в Україну, втім цього не сталось.

Майже через півтора року з’явились чутки про повернення Влада Ями на Батьківщину, втім поки що знаменитість не коментує поголосу. Разом з тим, за кордоном зірка продовжував свою професійну діяльність – у США він викладав танці та займався хореографією. Ба більше, Влад Яма активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм.

Після переїзду за кордон відомий український хореограф вдарився у спогади. Схоже, туга за рідною країною виражається у Влада Ями в спогадах про минуле. Так, знаменитість часто публікує на своїй сторінці в Інстаграмі архівні фотографії. Зірка показує кадри з родиною, дружиною та колегами. Наприклад, нещодавно хореограф показав фото зі знімань “Танців з зірками”, яке було зроблене 2020 року.

Влад Яма показав архівну фотографію, на якій позує зі своїми колегами на зніманнях шоу
Влад Яма показав архівну фотографію, на якій позує зі своїми колегами на зніманнях шоу

На опублікованій відомим українським хореографом фотографії він позує поруч зі своїми зірковими колегами. На кадрі можна побачити популярного музиканта Дмитра Монатіка, балерину Катерину Кухар та легендарного танцівника Григорія Чапкіса. Народний артист України, балетмейстер, хореограф помер роком пізніше – влітку 2021.

До слова, на кадрі зображені знаменитості виглядають дуже щасливими. На їхніх обличчях сяє яскрава усмішка, а в очах можна помітити яскраву іскру. Найімовірніше, фотографія була зроблена на зніманнях популярного українського шоу “Танці з зірками”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight − 4 =