Влад Яма приголомшив фанатів натяком на те, що його шлюб розпався: “Все колись закінчується”

Вибір редакції


Влад Яма натякнув на зміни у своєму житті
Влад Яма натякнув на зміни у своєму житті

Український хореограф Влад Яма, який наразі перебуває в Америці, здивував своїх фанів новою публікацією. У своєму Інстаграмі артист опублікував фото із загадковим підписом, який намагаються розшифрувати його підписники. Поки Яма нічого не прокоментував та не дав зворотнього зв’язку.

Нагадаємо, Влад Яма виїхав разом з родиною з України на початку повномасштабного вторгнення. Після того, його з дружиною Ліліаною на Батьківщині ніхто не бачив, за що голова родини постійно потерпає від розлючених підписників, які не розуміють, що заважає хореографу повернутися назад до України. Особливо недоречним фоловери вважають поведінку самого артиста, адже у своїй соціальній мережі він поширює публікації з різних вечірок та розваг. Проте Яма наголошує, що це все відбувається з благодійною метою, таким чином вони можуть збирати кошти на допомогу нашим військовим.

Не дивлячись, на такі аргументи підписники хореографа поділилися на два табори: одні – дякують, інші – засуджують. Зірка не мовчить і теж любить відповісти на такі коментарі, тому в Інстаграмі танцівника постійно можна побачити гнівні слова від фоловерів та відповідь артиста на них.

Конфлікт із радіоведучим Славой Дьоміним

Ширилася інформація, що Яма образився на радіоведучого Славу Дьоміна. Після їх інтерв’ю, де артист розповідає, коли та куди виїхав, у його адресу почало “прилітати” багато хейту, а згодом Слава поділився новиною, що хореограф заблокував його в соцмережі. На цьому Влад не зупинився і почав ображати блогера публічно. Дьомін намагався дізнатися, що трапилося, але ніхто не захотів з ним спілкуватися.



Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − eight =