“Вокалістка ви так собі” – зовсім не професіонал – Одна Минута

Вибір редакції


Вчорашній день пройшов досить насичено. Незважаючи на важкі часи, які настали для України, мережа просто “кипіла” щирими та душевними привітаннями, патріотичними фото та українськими піснями. Вчора, як ніколи, всі усвідомили справжню цінність Незалежності та поспішили поділитися своїми думками з підписниками.

Український шоу-бізнес влаштував просто парад неймовірних привітань – зірки висловлювали свою любов до України абсолютно різними способами. Знаменитості і співали, і записували відеопривітання, і писали гарні пости, й викладали фотографії з українською символікою.

Надія Дорофєєва не відставала від колег і репостнула на особисту сторінку в Instagram-stories відео зі свого фан-акаунта.

Надія Дорофєєва поділилася відеовітанням
Надія Дорофєєва поділилася відеовітанням

Фан-аккаунт Надії Дорофєєвої поділився із підписниками добіркою відео, на яких співачка виконує українські пісні. Перше відео – виконання Дорофєєвою державного гімну України.

Співачка стоїть посередині футбольного поля у гарному білому костюмі з пишною квіткою на грудях, а в руках тримає прапор України. Навколо Дорофєєвої зібралися сотні людей, а дівчина урочисто виконує гімн України.

У коментарях передплатники залишили захоплені коментарі з надихаючими словами підтримки та віри у світле майбутнє. Коментатори побажали всім спокійного свята, привітали із Днем незалежності, а також написали, що вірять у те, що ми обов’язково переможемо.

  • “Зі святом, рідні!”
  • “Ми обов’язково переможемо! З Днем незалежності, Україно!”
  • “Україна обов’язково переможе і все буде добре!”

Проте, не всі підписники фан-акаунта Наді Дорофєєвої опинилися у захваті від відео, якими з ними поділилися. Так, один із коментаторів заявив, що, на його думку, Надя погано справляється зі співом – вокалістка з неї “не дуже”.

  • “Паузу ви не витримуєте. Та й взагалі, вокалістка ви так собі…”
Дорофєєву розкритикували у мережі
Дорофєєву розкритикували у мережі

Як би там не було – кожен самостійно вирішує, чи подобається йому творчість Наді Дорофєєвої, чи ні. Одне відомо, напевно – українська співачка підтримує бойовий дух, надає підтримку українцям і попри все продовжує свою кар’єру.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − twelve =

Translate »