Володимир Остапчук перетворився на ковбасного магната: кухня шоумена ломиться від продуктових закупів - MusicUkraine

Володимир Остапчук перетворився на ковбасного магната: кухня шоумена ломиться від продуктових закупів

Вибір редакції


Ведучий Володимир Остапчук одружений вже втретє. Схоже, чоловік полюбляє гарно попоїсти, а перші дві жінки цього не врахували. Наймолодша ж виявилася найбільш кмітливою і найкращою господинею на кухні. Тому шоумен із Катериною Полтавською, а не з Христиною й не з Оленою.

Перший шлюб Володимира тривав 13 років, другий не протримався й двох. Скільки протриває третій, поки що оцінити важко. Чоловік ще перебуває у стані ейфорії. Днями він привітав кохану дружину з 23-річчям, подарував величезний букет троянд і побажав прожити 201 рік – рівно стільки, скільки квіток у букеті.

Катруся теж всіляко демонструє свої почуття. Так, у мережі можна постійно побачити фотозвіти, чим дівчина годувала коханого на сніданок чи вечерю. Вони навіть разом скупляються у супермаркеті, демонструючи чек на закупи, що сягає понад 3,5 тис. гривень.

А на іншій світлині вже бачимо цілий стіл ковбаси. Оскільки чеку до фото немає, доходимо висновку, що, найімовірніше, це “підгін” від спонсорів. Або ж Остапчук раптом перетворився на ковбасного магната. Невже Володя тепер виступає за ковбасні вироби?

На жаль, іноді молодій дружині доводиться вечеряти на самоті. Але навіть заради себе одної вона все одно готує вишукану страву, а не задовольняється яєчнею з пательні. Зрозуміло, чоловік перебуває на корпоративні й заробляє гроші, щоб їм було за що жити. Натомість сніданок Катруся накриває вже на двох – годувальник повернувся в рідні пенати.

Дівчина з Кропивницького запевняє, що потреби в неї доволі скромні. Та нещодавній переїзд пари у новий житловий комплекс свідчить про інше. Причиною переїзду стало бажання покращити побутові умови. У цьому будинку присутній генератор, тож можна не боятися відключень світла. А ще для мешканців функціонує кафе на 1 поверсі. Це додатковий бонус, адже Полтавська залюбки готує сама.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − eighteen =