“Вона сказала, що у неї пухлина” – Одна Минута

Вибір редакції


Яскрава та життєрадісна, талановита та неповторна актриса та телеведуча Руслана Писанка назавжди залишиться у серцях українців. У ніч на 19 липня 2022 року улюблениця мільйонів пішла з життя. Ця новина стала громом серед ясного неба не лише для глядачів, а й для колег та друзів актриси. Як стало відомо пізніше, життя 56-річної Писанки забрав рак.

Коли буде похорон Руслани Писанки
Коли буде похорон Руслани Писанки

Багато шанувальників вважали, що близьке оточення давно знало про недугу актриси, але не хотіло цього розголошувати. У лютому цього року, майже перед початком повномасштабної війни, актриса зомліла в театрі прямо під час вистави. Цей інцидент не на жарт стривожив усіх, хто любив Писанку. Наслідком падіння став перелом ноги. Швидше за все, через цю травму довелося провести обстеження, яке показало щось недобре. Вже під час війни актриса поїхала на інвалідному візку до Німеччини на лікування. Там вона й дізналася про свій діагноз. Нещодавно в ефірі каналу 1+1 чоловік актриси Ігор Ісаков поділився з ведучими, як Руся розповіла коханому про свою хворобу. Ігор якраз їхав у машині, була моторошна пробка. Руслана зателефонувала з Німеччини і абсолютно спокійним голосом сказала:

У мене пухлина.

На той момент усе перевернулося з ніг на голову. Ігор Ісаков займався документацією, адже нещодавно поховав маму Руслани, яка також померла від раку.

Коли буде похорон Руслани Писанки
Сьогодні попрощаються з Русланою Писанкою та її мамою

За словами Ісакова, він тоді думав, що все налагодиться, хвороба піде, вони зможуть перебороти її разом. На жаль, хворобу було запущено через несвоєчасне виявлення раку. Як відомо, чоловік Руслани після процедури кремації організував прощання спочатку у Німеччині, а після оформлення документів перевіз порох коханої дружини до Києва. Сьогодні, 21 серпня, відбувається прощання з Русланою Писанкою. Поховають актрису театру та кіно на Байковому цвинтарі, чин похорону призначено на 11:00. У мережі вже з’явилися перші фото з похорону біля ікон та мозаїки. Сьогодні попрощаються також з мамою актриси.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × two =

Translate »