“Вони мене ненавидять” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Родина, що мешкає на один поверх нижче Златиної квартири, вирішила досадити зірці у будь-який спосіб. Коли вони стали шуміти надміру, Огнєвіч зробила їм зауваження. Ті у відповідь не заспокоїлися й притихли, а навпаки почали імітувати шумні ремонтні роботи посеред ночі.

Те, що це не ремонт, співачка усвідомила з різноманітних звуків із сусіднього помешкання, які вловили її музикальні вушка,. На годиннику була 1:31, що явно не відповідає часу для проведення будь-яких робіт. Співачка обурилася, адже досадити хотіли особисто їй, а вийшло, що постраждали й інші люди.

Злата пригадала, як 4 роки прожила у гуртожитку з тонкими стінами і численними звуками, тож її важко вивести з рівноваги шумами. У студентські роки було значно гірше.

Співачка, напевно, забула, як сама діставала сусідів під час карантину. Тоді дівчина майже нікуди не виходила, а співала й акомпанувала на інструменті регулярно. Люди знизу благали: “Будь ласка, перестаньте це робити!” Але вона не заспокоювалася.

Звісно, далеко не всім припаде до вподоби, коли по сусідству хтось розспівується і виводить академічні арії. Окрім цього, зірка давала концерти онлайн прямо зі свого житла. Те, що сусіди її за це зненавиділи, кримчанка дуже добре усвідомлювала.

І хоча Злата не весь час співала, а ще займалася написанням віршів до пісень і багато спала, все одно гніву сусідів уникнути не вдалося. Щойно розпочиналися музичні вправи, лунав стукіт знизу. Більш того, за 3 тижні Огнєвіч відчула, що не влазить у джинси, і стала стрибати на скакалці, повертаючи вагу до норми. Звісно, це стало додатковим стимулом для сусідського гніву. От тепер дівчина й дочекалася доволі неприємної відповіді.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + 2 =

Translate »