...

Вони розлучилися, але натякають на примирення: Камалія і Захур, Дзідзьо і Славія, Білик і Коляденко

Вибір редакції


Залишитися друзями після розлучення звучить, як щось нереальне. Втім, серед представників українського шоу-бізнесу є багато тих, які довели, що дружба після розлучення існує.

Зазвичай пари розходяться через те, що мають один до одного претензії, чи образи, а після розлучення вони бажають назавжди забути один про одного і не спілкуватися. Втім, є виключення. Інколи після розставання колишні закохані стають хорошими друзями.

Ірина Білик і Дмитро Коляденко

Ірина Білик і Дмитро Коляденко натякнули на возз'єднання
Вони розлучилися, але натякають на примирення: Ірина Білик і Дмитро Коляденко

Співачка Ірина Білик і хореограф Дмитро Коляденко були у стосунках з 2003 по 2006 рік, але так і не одружилися офіційно. Хоч Коляденко і Білик вже більше 15 років не разом, Дмитро досі зізнається в інтерв’ю, що кохає співачку і дуже її поважає. Хоч їм і не судилося побудувати міцну родину, екс-закохані зараз мають дуже близькі, дружні стосунки. Вони часто їздять разом відпочивати, Коляденко регулярно супроводжує Білик на її концертах. Багато спільних фото Ірини і Дмитра можна побачити і у їхніх соціальних мережах. Зі сторони іноді здається, що між екс-закоханими знову закрутився роман. Втім, сама Ірина Білик запевняє, що Коляденко для неї просто друг.

Камалія і Мохаммад Захур

Ким працюють колишні чоловіки Камінської, Осадчої і Камалії
Вони розлучилися, але натякають на примирення: Камалія і Мохаммад Захур

Українська співачка Камалія прожила 20 років у шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Нещодавно артистка зізналася, що вони з чоловіком вирішили розлучитися. Тоді ж Камалія підкреслила, що не збирається ворогувати з чоловіком, адже вони мають двох спільних доньок, для яких залишаються батьками. Співачка сказала, що ще покаже приклад, як правильно треба розлучатися з чоловіком. Своє слово Камалія дотримала, адже після заяви про розлучення співачка продовжує з’являтися з Захуром на світських заходах, святкує з ним та дітьми родинні свята і говорить про екс-чоловіка тільки хороше.

Дзідзьо і Славія

Дзидзьо с женой
Вони розлучилися, але натякають на примирення: Дзідзьо і Славія

Дзідзьо прожив зі своєю дружиною Ярославою 20 років, але у 2021 році вони розлучилися. Розлучення супроводжувалось скандалом, адже Ярослава Хома публічно звинуватила чоловіка у тому, що він не дозволяв їй розвиватися як артистці, а також відмовляв її від бажання мати дітей. Втім, згодом скандал вщух і екс-подружжя налагодили дружні стосунки. Дзідзьо вже після розлучення навіть подарував колишній дружині дорогу квартиру в елітному ЖК на Київщині.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.