Все-таки Ярославський доклав руку? Ольга Мартиновська зізналася, чому могла піти з “МастерШеф”, але не пішла

Вибір редакції


Ольга Мартиновська з дитинства мріяла стати директором ресторану, але хотіла всіма керувати, а не готувати. До 14 років мама не давала їй куховарити, вважаючи, що вона встигне “насолодитись” кухнею в шлюбі. Але так склались обставини, що мама Олі захворіла і їй довелось взяти на себе обов’язки господині. Пізніше, коли Мартиновська вчилась в університеті, друзі хвалили їжу, яку вона готувала в гуртожитку.

Тоді студенткою Ольга декілька разів бувала у Франції по програмі обміну. Вона працювала на фермі, на виноградниках, флористом. Це допомогло їй почати вільно говорити французькою і вона поступила в вуз у Франції на філологічний факультет, паралельно підробляючи в сфері обслуговування. Їй завжди було цікаво, що і як готують кухарі, а хазяйка квартири Мартиновської ділилась з нею своїм досвідом і знаннями, тому французька кухня одна з найулюбленіших у Олі.

Як склалося життя Ольги Мартиновської після перемоги в МастерШеф
Ольга Мартиновська зізналася, чому могла піти з МастерШеф, але не пішла

Потім вона пішла на кастинг в 3 сезон “МастерШеф” і перемогла. Після навчання в Le Cordon Bleu Ольгу запросили в якості фуд-продюсера на улюблене шоу, а пізніше вона стала суддею разом з Володимиром Ярославським і Ектором Хіменесом-Браво. З Володимиром Мартиновській неодноразово приписували роман і публіка все ще сподівається, що вони пара, хоча зірки кажуть, що тільки дружать.

В Інстаграм-блозі Олі задали питання про роботу в проєкті:

Що могло би спонукати вас покинути МастерШеф?

Я думала, що війна. Але виходить, що ні.

, – відповіла Мартиновська.

Ольга Мартиновська зізналася, чому могла піти з МастерШеф, але не пішла
Ольга Мартиновська зізналася, чому могла піти з МастерШеф, але не пішла

Нещодавно вона повернулася з Франції в Україну на зйомки нового сезону кухарів-аматорів і знову возз’єдналась з улюбленими друзями Ярославським і Ектором.

Також у Мартиновської запитали, чи подобається їй працювати на МастерШеф:

Як вам бути ведучою чи шефом на МастерШеф? Ви доповнюєте це шоу, душа МШ

Я щиро люблю цей проєкт, який подарував мені мене! Я знайшла тут своє місце ще в 2013-му. Зараз щаслива бути його частиною, обожнюю свою роботу

Ольга Мартиновська зізналася, чому могла піти з МастерШеф, але не пішла
Ольга Мартиновська зізналася, чому могла піти з МастерШеф, але не пішлаИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + five =