Все таємне стає явним: Клопотенко та Огнєвіч у стосунках? Євген зізнався у своїх планах на Злату - MusicUkraine

Все таємне стає явним: Клопотенко та Огнєвіч у стосунках? Євген зізнався у своїх планах на Злату

Вибір редакції


Відомий український кулінар та ресторатор Євген Клопотенко давно зарекомендував себе як яскрава особистість, яка завоювала серця гурманів та підкорила гастрономічні вподобання українців.

Це такий стиль життя

Євген також відомий не тільки своїм кулінарною майстерністю, але і вишуканим стилем життя, який завжди містить відображення в його роботі та особистому просторі.

Чоловік  не любить розповідати про свої стосунки з протилежним полом, але в одному з інтерв’ю він зізнався, що його часто називають бабій. Для нього цей термін означає не просто любов до жінок, але й особливий спосіб сприйняття життя — з легкістю і гумором.

Він розповів про своє ставлення до серйозних стосунків. Зберегти свою свободу та відсутність бажання зв’язувати себе серйозними зобов’язаннями, ресторатор пояснює тим, що віддає перевагу своєму кулінарному мистецтву та кар’єрі. Для цього важливо зберегти власний простір та невимушеність в усіх сферах життя. Свою позицію стосовно відносин з жінкою він образно описав так:

“Необов’язково бути двома половинками одного яблука, можна бути двома яблуками на одному дереві”

Втім Євген Клопотенко також відзначився як людина, яка поважає та цінує дружбу. Співачка Злата Огнєвіч існує в його житті не тільки як виконавиця, але і як краща подруга. Кулінар зізнався, що Злату з ним об’єднує не лише спільний творчий процес, але і дружба, яка підтримує їх у труднощах. Та от кліп, у якому Клопотенко сидить на столі й дивиться закохано на Злату, а жінка ніжно притискається до нього та співає, дав привід користувачам в черговий раз засумніватися у такому ствердженні. Чи, можливо, вони просто талановито грають у закоханих?Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − 6 =