...

Всі чоловіки Каті Осадчої від народного депутата до Горбунова: з ким крутила роман, а за кого пішла заміж

Вибір редакції


Життя української телеведучої Каті Осадчої не багате на палкі романи. Теледіва мала у своєму житті двох чоловіків. Кожен із них повів її під вінець і в пологовий будинок.

Катя Осадча найбільш відома українському глядачу завдяки програмі “Світське життя”, де вона була незмінною ведучою протягом 15 років. Осадча вивідувала найпотаємніші секрети у зірок шоу-бізнесу, політиків та інших відомих персон. При цьому своє власне особисте життя Осадча не виставляла на показ. Між першим та другим шлюбом Осадча була самотньою 13 років. Про чоловіків у цей період її життя не відомо нічого, а ось про її офіційні шлюби дещо відомо.

Перший чоловік Осадчої

Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої
Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої

Вперше Катя Осадча вийшла заміж в дуже юному віці, їй було 18. Її обранцем став старший на 15 років політик Олег Поліщук. Вже через рік після весілля у подружжя народився первісток Ілля.

Катя Осадча показала 20-річного сина, який навчається у США, у день його народження
Катя Осадча з сином Іллею

Цей союз був недовгим. Вже через 3 роки Осадча і Поліщук розлучилася. Катя не приховує, причиною розлучення стала різниця у віці та її амбіції. Молода Осадча хотіла розвиватися, будувати кар’єру та розважатися, а ось старший на 15 років Олег хотів, щоб його дружина створювала домашній затишок і займалася домом та сином. Саме тому подружжя і розлучилися. Втім, після розлучення Осадча і Поліщук зберегли теплі стосунки, адже мають спільного сина.

Другий чоловік Осадчої

 Катерина Осадча відвела на шопінг свого наймолодшого сина від Горбунова
Як виглядає другий чоловік Каті Осадчої

Другим чоловіком Каті Осадчої став актор і телеведучий Юрій Горбунов. Про їхні стосунки стало відомо у 2017 році, коли Осадча вже не могла приховувати свій округлий вагітний живіт. Протягом 2-ох років закохані вміло приховували свої стосунки. Як відомо, їхній роман зародився на знімальному майданчику “Голосу країни” у 2015 році.

Осадча і Горбунов одружилися за 2 тижні до народження їхнього першого спільного сина Івана. Закохані не робили пишне весілля з білою сукнею та смокінгом, вони просто розписалися. У 2021 році подружжя стали батьками вдруге: у них народився син Данило.

Катя Осадча з Юрою Горбуновим та синами
Катя Осадча з Юрою Горбуновим та синами

Катя Осадча не приховує, вони з Горбуновим задумуються про ще одну дитину. Та через такий складний час у країні всі плани були поставлені на паузу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 1 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.