Всі пластичні операції Ані Лорак: що в собі змінила співачка і як вона виглядала до перевтілення (Фото)

Вибір редакції


Відома співачка Ані Лорак за останні декілька років змінилася до невпізнання. Артистка, відчувши, що молодість вже позаду, почала захоплюватися пластичними операціями.

Ані Лорак завжди була симпатичною жінкою з гарними природними даними. Втім, краса не вічна і з роками вона починає гаснути. Коли Ані Лорак почала відчувати, що її молодість проходить, вона почала удосконалювати свою зовнішність у пластичних хірургів. Зараз 44-річна Лорак зовсім не схожа на саму себе. Що саме в собі змінила Ані Лорак?

Підтяжка брів

Декілька років назад Ані Лорак зробила операцію по підтяжці брів. Це дозволило припідняти брови, прибрати нависше віко, а також змінити розріз очей.

Всі пластичні операції Ані Лорак: підтяжка брів
Всі пластичні операції Ані Лорак: підтяжка брів

Збільшення губ

Спочатку Ані Лорак вирішила прибрати асиметрію верхньої губи за допомогою ін’єкції гіалуронової кислоти.  Втім, на цьому зірка не зупинилася і зробила свої губи пухкішими і об’ємними.

Всі пластичні операції Ані Лорак: збільшення губ
Всі пластичні операції Ані Лорак: збільшення губ

Ринопластика

Невеличку операцію на носі Ані Лорак зробила давно. Від природи у неї був не зовсім акуратний кінчик носа, що вона і змінила.

Всі пластичні операції Ані Лорак: ринопластика
Всі пластичні операції Ані Лорак: ринопластика

Збільшення бюсту

Ані Лорак ніколи не була “плоскою”. Вона мала акуратний бюст, який гармонійно виглядав з її фігурою. Втім, співачка вирішила збільшити свої форми і це не помітити важко. Зараз Лорак володіє як мінімум четвертим розміром.

Всі пластичні операції Ані Лорак: збільшення бюсту
Всі пластичні операції Ані Лорак: збільшення бюсту

Крім серйозних пластичних операцій Ані Лорак робить безліч косметологічних процедур, зокрема підтяжку обличчя.

Нагадаємо, 44-річна Ані Лорак зараз щаслива у нових стосунках. Нещодавно співачка вперше після розлучення з Муратом Налчаджиоглу представила публіці свого нового коханого. Ним виявився іноземець на ім’я Ісаак, який позиціонує себе, як майстра медитацій.

Ані Лорак похизувалася розкішною обручкою – новий коханий зробив пропозицію
Ані Лорак з новим коханим Ісааком

Він якраз і був тренером Ані Лорак, саме так починалися їхні стосунки. Співачка зараз запевняє, що дуже щаслива у нових стосунках.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − twelve =

Translate »