Встали і вийшли! Під час виступу РФ: весь світ за Україну – масштабний протест!

Uncategorized

Сьогодні, 21 травня, відбулась зустрічі міністрів торгівлі Азіатсько-Тихоокеанського регіону в Бангкоку. Представники США та інших країн залишили залу під час виступу Росії на знак протесту проти повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє Reuters.

Окрім США, залу покинули представники Канади, Нової Зеландії, Японії та Австралії. Про це виданню повідомили тайські чиновники й два міжнародні дипломати, які були на події.

Представники цих країн вийшли під час виступу міністра економіки Росії Максима Решетнікова. Вони повернулися на свої місця після того, як Решетніков закінчив виступати.

Інший дипломат розповів, що 5 країн, які влаштували страйк, наполягають на жорсткіших формулюваннях щодо Москви в підсумковій заяві учасників зустрічі.

Засідання міністрів торгівлі Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва триватиме два дні. В АТЕС входить 21 країна.

Додамо, Росія образилась і зробила так само. Російські пропагандистські ЗМІ пишуть, що делегація Росії залишила зустріч міністрів АТЕС під час виступу представника США. Зокрема російське Міністерство економічного розвитку оприлюднило фотографію, на якому стоїть порожнє крісло Максима Решетнікова на тлі трансляції американської доповіді.

До слова, під час виступу глави МЗС Росії Сергія Лаврова у Раді з прав людини ООН 1 березня залу покинули більш ніж 100 учасників засідання. Дипломати близько сорока країн демонстративно залишили залу на знак протесту проти вторгнення Росії в Україну одразу, коли оголосили промову Лаврова.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 2 =

Translate »