втекла за свекрухою і хизується розкішним життям – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наприкінці вересня Віктора Медведчука обміняли на українських військових. На цьому історія життя скандально відомої парочки в України завершилась. Востаннє Марченко та її злодія-чоловіка бачили в анексованому Криму. Сьогодні ми писали про те, де нині знаходиться донька скандальної “парочки”, а тепер можна поговорити й про те, де перебуває їхня невістка.

Про місцеперебування Оксани Марченко та її чоловіка Віктора Медведчука нічого невідомо
Про місцеперебування Оксани Марченко та її чоловіка Віктора Медведчука нічого невідомо

Невістка Оксани Марченко Катерина

Катерина Марченко, невістка колись популярної та шанованої української телеведучої нещодавно “підчистила” свою особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Більш того, невістка Оксани Марченко створила новий профіль, але зробила його закритим. Дівчина зазначила, що прийматиме запити на стеження лише від тих людей, з якими знайома. Отож, можна зробити декілька висновків: або Катерина Марченко не хоче, аби публіка бачила її особистого життя, або їй є, що приховувати.

Комічним є той факт, що жити на широку ногу невістці Оксани Марченко не соромно, а ось бачити незадоволення публіки її мовчанням стосовно війни в Україні – неприємно. Можна припустити, що саме це стало причиною, чому знаменитість закрила доступ до своєї сторінки.

Невістка Оксани Марченко не зізнається в тому, де перебуває, проте публікує історії з відпочинку
Невістка Оксани Марченко не зізнається в тому, де перебуває, проте публікує історії з відпочинку

Втім, навіть, коли на особистій сторінці Катерини Марченко були численні Історії, з’ясувати, де вона знаходиться було важко. До слова, останні публічні Історії з особистого профілю невістки Оксани Марченко були записані з засніженого міста, втім точна локація невідома, тому знову можна лише припускати – ймовірно, вона з чоловіком рушила за Марченко та Медведчуком.

Також варто пригадати і той факт, що фото з сином на сторінці зіркової невістки з’являється рідко, а ось похизуватись одягом, дорогим відпочинком чи брендовими сумочками Катерина не втрачає можливості.

До слова, у травні невістка горезвісної телеведучої також публікувала фотографії з відпочинку, проте навіть тоді вона приховувала своє місцеперебування. Дружина сина Оксани Марченко тоді опублікувала кадри з сином біля басейну – без усіляких відміток геолокації та іншого. Варто також зазначити і те, що з лютого в особистому профілі дівчини не було ні одного натяку на війну в Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =

Translate »