“Втратили розуміння” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ігор Кондратюк багато років працював на телебаченні разом з Оксаною Марченко в розважальних шоу каналу СТБ “Х-Фактор” і “Україна має талант”. На екранах вони виглядали як добрі друзі, а познайомилися вони раніше, на телеканалі УТ-1. З чоловіком Марченко Віктором Медведчуком Ігор також знайомий особисто:

Я знайомий з Віктором Медведчуком як з чоловіком Оксани Марченко, а не як з українським політиком

Оксана Марченко с мужем Виктором Медведчуком
Ігор Кондратюк зізнався, коли та після чого остаточно посварився з Оксаною Марченко

Але продюсер не знає, чи правда, що Медведчук повністю проплатив “Х-Фактор” і що це шоу було створено саме для Марченко. Як відмітив Кондратюк, для нього цей проект створив канал СТБ, а як вони знайшли на це кошти йому було байдуже.

Їх доброзичливі відносини закінчилися 8 років назад:

Ми з нею почубилися в 2014 році, по різному сприйняли навіть не окупацію Криму, а історію, яка відбувалася на Донбасі на той час. Я категорично написав в Фейсбуці, що потрібно робити. Ми по суті з весни 14 року втратили розуміння

, – розповів Кондратюк.

Ігор Кондратюк зізнався, коли та після чого остаточно посварився з Оксаною Марченко
Ігор Кондратюк зізнався, коли та після чого остаточно посварився з Оксаною Марченко

Також екс-суддя “Х-Фактору” розповів неочікуваний факт, що під час співпраці з Марченко вона йому по-дружньому робила зауваження, коли він переходив на російську мову, якщо на шоу приходили учасники-росіяни. Оксана вважала, що це їх особиста проблема, що вони не розуміють українську і не треба їм підігравати, але те, що вона декларує сьогодні – дуже відрізняється від того.

У мене немає ніякого бажання слухати Оксану Марченко, вона продалася, безумовно зрадниця. Будь хто, хто після березня 2014 року підігрує росіянам, керівництву росії, вони є зрадниками. Вони є зрадниками яких або використовують в темну, але цю сім’ю ніхто в темну не використовував, ця сім’я скоріш за все використовувала в темну тих, хто просив її працювати проти України

, – відмітив Ігор.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × one =

Translate »