Вважали себе чайлдфрі, але дві з трьох вже народили: Ольга Навроцька, Онука, Василіса Фролова

Вибір редакції


Ольга Навроцька

Відома дизайнерка переконує, що вона childfree. Жінці минуло 49 років і навряд чи вона вже колись стане мамою. Дивно, адже міцне чоловіче плече, на яке можна спертися будь-якої миті, в Ольги присутнє. З Олегом Михайлютою з ТНМК вони вже 14 років разом.

Ольга Навроцька – справжня childfree

Пара не лише не планує дітей, а навіть не оформлює стосунки офіційно. Колись Фагот прохопився, що Навроцька не може мати дітей через певні проблеми зі здоров’ям. Та сама модельєрка запевняє, що ніколи й не збиралася народжувати, бо чайлдфрі.

Onuka

Ната Жижченко з чоловіком Євгеном Філатовим віднесли себе до чайлдфрі і не збиралися возитися з памперсами та пелюшками. Про те, що не буде народжувати, співачка навіть батькам розповіла.

Ната Жижченко, попри чайлдфрі, народила дитину

Та у 35 років зірка раптом завагітніла, і про всі переконання вмить було забуто. Євген тут же зізнався, що підтримував дружину, аби уникнути конфліктів, а насправді він давно мріяв про власну дитину. У 2020-му на світ з’явився їхній первісток. Відчувши щастя материнства, Онука визнала, що не проти мати ще одну дитинку.

Василіса Фролова

До 43 років Вася була сhildfree і не страждала через те. Жила, як хотіла, і займалася тим, що цікаво. Зі своїм хлопцем ведуча прожила 11 років і жодного разу й натяку на вагітність не відчула.

Дмитра вона знала дуже давно, але він був одружений. А коли з’ясувалося, що чоловік розлучився, Василіса попросила його допомогти перевезти речі на нову квартиру. Ось так усе й закрутилося. Нове житло, новий чоловік і нові враження – в колишньої моделі раптом прокинувся материнський інстинкт. На диво, знаменитість завагітніла після першої ж ночі, проведеної на новому місці і тепер є щасливою мамою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − 8 =

Translate »