Ви не повірите, коли побачите, як виглядали Огнєвіч, Яма та Джамала в дитинстві: зовсім не впізнати

Вибір редакції


Українські артисти за час своєї кар’єри стали впізнаваними, медійними та популярними. Ними захоплюються та інколи можуть рівнятися, адже вони стають справжніми кумирами багатьох. Проте мало, хто знає, як народні улюбленці виглядали в дитинстві.

Джамала

Майбутня зірка народилася в Криму в 1983 році, а її дитинство минуло в селі, яке знаходиться під Алуштою. Джамала до цих пір згадує про своє життя на півострові та ділиться солодкими спогадами про дитинство зі своїми підписниками. Нагадаємо, що виконавиця стала переможницею в музичному конкурсі “Євробачення-2016” з піснею “1944”.

Українська співачка Джамала в дитинстві та зараз
Українська співачка Джамала в дитинстві та зараз

Влад Яма

Артист народився в простій сім’ї, яка жила в Запоріжжі, його батьки були педагогами. Відомо, що майбутній хореограф з дитинства захоплювався танцями і він став ініціатором того, щоб батьки записали його в танцювальний гурток. 7-річному хлопчику подобалося хореографічне мистецтво та він уважно спостерігав за виступами учасників з конкурсу бальних танців. Через деякий час він просто не уявляв свого життя без цього та активно навчався, щоб досягти великих результатів.

Українського хореографа просто не впізнати: чоловік дуже змінився
Українського хореографа просто не впізнати: чоловік дуже змінився

Злата Огнєвіч

Українська співачка не часто розповідає про своє дитинство, проте відомо, що кілька років свого життя “холостячка” прожила на росії, а згодом через роботу батька вони переїхали до українського Криму, де Злата почала розвивати свій співочий дар. Виконавиця вважає себе справжньою українкою і не зважаючи на її коріння, вона планує жити тільки тут.

Злата Огнєвіч ще з дитинства була неймовірною красунею
Злата Огнєвіч ще з дитинства була неймовірною красунеюИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + eighteen =