Винник, Кароль, Мейхер та інші українські зірки, які народилися в маленьких селах і пишаються цим

Вибір редакції


Вважається, що у жителів міста набагато більше можливостей, ніж у сільських мешканців. Дійсно, часто у селі в батьків немає можливості віддати дитину у музичну школу, або ж на інші гуртки. Втім, герої сьогоднішньої статті доказують, що народитися в селі – не вирок, головне талант та бажання працювати.

Тіна Кароль

Тіна Кароль здивувала образом на Хелловін
Українські зірки, які народилися в маленьких селах: Тіна Кароль

Одна з найвідоміших українських співачок Тіна Кароль народилася в маленькому селі Орокутан Магаданської області. Там дівчина прожила до 7 років, після чого разом з батьками переїхала в Івано-Франківськ – на Батьківщину матері.

Софія Ротару

Українські зірки, які народилися в маленьких селах
Українські зірки, які народилися в маленьких селах: Софія Ротару

Легендарна співачка Софія Ротару народилася в селі Маршинці Чернівецької області. Артистка народилася в бідній, багатодітній сім’ї. З дитинства Софія Михайлівна багато працювала по господарству і навіть допомогала батькам торгувати на базарі.

Надія Мейхер

40-річна Надія Мейхер знялася у ванній без рушника
Українські зірки, які народилися в маленьких селах: Надія Мейхер

Екс-віагрянка Надія Мейхер народилася в селі Збручівка Хмельницької області. Це не завадило їй після повноліття поїхати підкорювати столицю і потрапити у найвідоміший гурт того часу “Віа Гра”.

Олег Винник

Українські зірки, які народилися в маленьких селах
Українські зірки, які народилися в маленьких селах: Олег Винник

Улюбленець українських жінок Олег Винник народився в селі Вербівка Черкаської області у простій сім’ї робітників. Після закінчення музичного училища Олег поїхав в Німеччину, де і здобув популярність актора мюзиклів. В Україні артист здобув славу значно пізніше – лише у 2013 році, випустивши легендарну пісню “Вовчиця”.

Михайло Поплавський

Михайло Поплавський
Українські зірки, які народилися в маленьких селах: Михайло Поплавський

Співаючий ректор Михайло Поплавський народився в маленькому селі Мечиславка Кропивницької області. Артист зовсім не соромиться свого походження і навіть пишається ним. Відомо, що Поплавський частенько фінансово підтримує рідне село і розвиває його в культурному плані.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =

Translate »