Виробництво грінок в Україні активно зростає

0

Ринок хлібної продукції, зокрема виробництво грінок в Україні, інтенсивно розвивається. Українські підприємства, які працюють в цьому сегменті промисловості, намагаються не тільки задовольнити попит, а й порадувати покупців смачними новинками. Наприклад, продукція, яку випускає львівське підприємство «Просто Добрий Хлiб», швидко набуває популярності у споживачів.

Кілька років тому компанія почала виробництво грінок з різними смаками і наповнювачами, а сьогодні ними із задоволенням хрумтять жителі багатьох регіонів країни. Люди охоче купують всі види снеків, що випускаються під брендом «Добра грiнка»: «Елітні», «Пшеничні молочні», зі смаком сиру, овочів, зелені, з корисними висівками тощо.

Трохи про виробника

Український виробник «Просто Добрий Хлiб» займається випуском хлібобулочних виробів з 1996 року. Хрусткі грінки та хлібці, лаваші і булочки відрізняються відмінною якістю та неперевершеним смаком. Їх вже встигли гідно оцінити жителі Львова, Києва та інших міст і регіонів України. Сьогодні компанія є провідним виробником хлібної продукції, на яку завжди є попит.

Асортимент продукції

Грінки та інші вироби ТМ «Просто Добрий Хлiб» ніколи не залежуються на прилавках магазинів, тому вони завжди свіжі та ароматні. Що стосується асортименту, він радує різноманітністю. Покупець може знайти все, що душі завгодно – залишається тільки вибрати, і цей вибір буде дуже приємним.

Грінки – не тільки смачний, але і універсальний продукт. Їх можна вживати як з супами і другими стравами, так і в якості снеків до чаю або кави вдома і на роботі, в офісі аудиторів, що надаються послуги оцінки бізнесу чи агентства нерухомості, курсів англійської мови або психолога по відносинам, при виїзді на пікнік або в поїзді. Гарні хлібні грінки і з десертами. Багато покупців люблять ласувати хрусткими шматочками в поєднанні з варенням, джемом, вершками, фруктами та іншими солодощами.

Особливою популярністю у споживачів користуються грінки «Пшеничні молочні» – ніжні, низькокалорійні, що відрізняються вишуканим смаком і приємним ароматом. Неможливо встояти і перед грінками «Елітні», які вдало поєднуються з будь-яким блюдом та ідеально пасують для перекусу на роботі чи навчанні. Сьогодні ці чудові вироби з низькою калорійністю люди із задоволенням їдять замість хліба.

Де купити хрусткі грінки

Купити продукцію ТМ «Добра Грiнка» можна в різних регіонах України. Вона продається в супермаркетах і невеликих магазинах Львова та інших українських міст.

Підприємцям, зацікавленим в оптових закупівлях хлібобулочних виробів і дистрибуції хлібних грінок, компанія пропонує взаємовигідне довгострокове співробітництво. Детальна інформація про дистрибуцію хлібних грінок в Україні представлена ​​на офіційному сайті: www.hlib.ua.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

4 × 5 =