...

Вищий за сестру на голову: Ірина Горова показала, як сьогодні виглядає її син, якого вона народила від Потапа

Вибір редакції


Відома українська продюсерка показала свого сина від Олексія Потапенка. Андрій помітно виріс та став вищим за сестру, але не став схожим на свого зіркового батьк

Ірина Горова, відома українська продюсерка та бізнесвумен, раніше довго перебувала у шлюбі зі своїм другим чоловіком Олексієм Потапенком. Зіркова пара у стосунках стала батьками спільного сина Андрія, який після розлучення знаменитостей залишився жити з мамою. У вересні цього року хлопцю виповниться 15 років.

Нещодавно зіркова мама Андрія Потапенка показала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, як виглядає її син. Ірина Горова опублікувала фотографію своїх дітей – старшої доньки Наталії та молодшого сина. Брат і сестра обіймались на подвір’ї маминого дому, але сама продюсерка залишилась поза кадром.

Продюсерка Ірина Горова показала фотографію свого сина та старшої доньки
Продюсерка Ірина Горова показала фотографію свого сина та старшої доньки

На опублікованій фотографії можна побачити, що син відомої української продюсерки та її колишнього чоловіка помітно виріс. Андрій Потапенко став на голову вищим за свою сестру Наталі, а риси його зовнішності з кожним днем стають все більш мужніми. Син Ірини Горової зростає, а ось зіркова мама не встигає за часом.

Втім, слід зазначити, що син колись популярного зіркового подружжя більше схожий на свою маму, ніж на батька. Від Потапа хлопець успадкував зріст, а ось зовнішність йому “дісталась” від зіркової мами Ірини Горової.

Ірина Горова раніше була в шлюбі з Олексієм Потапенком, від якого народила сина
Ірина Горова раніше була в шлюбі з Олексієм Потапенком, від якого народила сина

Нагадаємо, що відома українська продюсерка та бізнесвумен Ірина Горова була одружена двічі. У шлюбі зі своїм першим чоловіком знаменитість стала мамою вперше, народивши продюсеру Юрію Горовому доньку Наталію. Нині дівчині вже 25 років, вона щасливо одружена та будує власну родину. А ось у другому шлюбі з Потапом зірка стала мамою вдруге. Після розлучення з Потапенком Ірина Горова залишається самотньою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.