високий та з вусами – Одна Хвилина

Вибір редакції


Володимир Остапчук та Христина Горняк – зіркова пара, яка прожила у шлюбі декілька років та несподівано для всіх розлучилась. Український шоумен та його екскохана довго мовчали про своє розставання та лише підливали олію у вогонь. Втім, пізніше стало відомо офіційно – наприкінці жовтня колишнє подружжя заявило, що документи про розірвання шлюбу вже підписано.

Не минуло місяця, як на особистій сторінці Христини Горняк у соціальній мережі Інстаграм з’явилась загадкова Історія про те, що вона знайшла нового партнера. Українська нотаріуска поділилась зі своїми шанувальниками цікавими деталями новини.

Історія Христини Горняк
Історія Христини Горняк

Христина Горняк знайшла нового партнера

Сьогодні в особистому блозі ексдружини українського шоумена з’явилась новина про те, що вона після тривалої перерви знову починає займатись бальними танцями. Разом із тим Христина Горняк повідомила, що сьогодні відбулось її перше заняття з новим партнером. Хоча нічого спільного з романтикою у цій новині немає, поновлення занять танцями – важлива подія. Ледве не одразу після розлучення зі своїм колишнім чоловіком Христині Горняк вдалось впоратись з сумом та розпачем і продовжити щасливо жити.

Христина Горняк повідомила новину
Христина Горняк повідомила новину

Крім того, колишня дружина Володимира Остапчука заявила, що у класі хореографії вона завжди почуває себе сором’язливо. Попри те, що в реальному житті Христина Горняк розкута та смілива, під час занять танцями всі ці риси характеру зникають у невідомому напрямку.

Не повірите, але саме в танцювальному залі я сором’язлива, а ще й з новим партнером… Але танці – це чистий кайф. То ж пішли разом, якщо щось знімемо, я обов’язково покажу

– повідомила ексдружина Остапчука.

Новий партнер Христини Горняк
Новий партнер Христини Горняк

Наступною Історією в особистому блозі Христини Горняк стали кадри безпосередньо з танцювального класу. На фотографії колишня кохана відомого українського телеведучого виконувала танцювальний рух разом зі своїм новим партнером. Чоловік ідеально підійшов Христині Горняк за зростом, а його зовнішність виявилась доволі привабливою – чорне коротке волосся доповнили темні акуратні вуса, а добрі очі та лагідна усмішка лише більше зачарували кожного, хто його побачив.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × four =

Translate »