витрачає на місяць 300 доларів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ті, хто ніколи не відвідував Америку, зазвичай ідеалізують країну, вважаючи недосяжною мрією. Але ті, кому довелося деякий час пожити серед американців, не завжди перебувають у захваті від цього.

 

З’ясувалося, що американська мрія не така вже й приваблива. Особливо попервах. Олена Тополя писала заяви, щоб отримати медичну страховку, але вийшов пшик. Мамі і двом дітям відповіли відмовою, і тільки Роману дали зелене світло, оскільки хлопчик народився у США і має американське громадянство. Після цього Alyosha навіть не намагалася скористатися якимись програмами для українців, що переховуються від війни.

Час від часу Тарас Тополя навідується до Америки, щоб відвідати дружину і дітей

Живе білявка дуже скромно. На себе і на дітей витрачає не більше трьох сотень доларів на місяць. Звісно, таке можливе лише тому, що закупівлею продуктів займаються батьки чоловіка. А одяг для дітей і українки зібрали небайдужі американці.

Заробляти за океаном співачці дуже складно. Якщо іноді й запрошують на корпоративи, то виключно українці, які вже давно обжилися в Штатах, але трапляється таке доволі рідко.

Старші хлопчики Марко і Рома пішли до американської школи. Але вдома матуся займається з дітьми ще й за українськими підручниками, оскільки вважає заокеанську програму дуже слабенькою.

Альоша спить і бачить, коли з’явиться можливість повернутися в рідний Київ. Життя в Америці не припало їй до снаги. Місцеві правила, звички, їжа – все не таке, як в Україні. Жінка вбачає чимало труднощів із банальними речами, хоча б і з записом до лікаря.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 + thirteen =

Translate »