“Вже 5 разів розшифровували його МРТ”: дружина Віктора Павліка Репяхова розповіла про обстеження малого сина - MusicUkraine

“Вже 5 разів розшифровували його МРТ”: дружина Віктора Павліка Репяхова розповіла про обстеження малого сина

Вибір редакції


Катерина Реп’яхова, дружина відомого співака Віктора Павлівка, знову поділилась процесом обстеження свого маленького сина Михайлика.

Вже понад три місяці зіркова пара шукає причину затримки мовлення у малюка. Сім’я вже обійшла з десяток лікарів і пройшли багато обстежень, в тому числі ЕЕГ (електроенцефалограму), що дозволило виявити порушення слуху. Але зрозуміти в чому причина жодний лікар так і не зміг.

На разі є необхідність в повторній процедурі, але уже уві сні. Про це блогерка поділилась з підписниками в Instagram. Всі надії зараз саме на ЕЕГ, яке нарешті дозволить правильно спланувати лікування Михайлика. Ця процедура досить довга, Катерина буде з сином весь час.

Реп'яхова про МРТ сина
Реп’яхова про МРТ сина

Родина Павлік продовжує обходити лікарів

Готові результати обстеження сім’я Павлік збирається відправити до Ізраїлю, через те, що українські лікарі не викликають довіри. Адже Катерина нещодавно вже ділилась болісними враженнями про місцевих фахівців. Так одна пані навіть знайшла причину затримки мовлення та була впевнена в правильному лікуванні, а головне тими препаратами, які можливо придбати лише в неї в клініці.

«Ми вже 5 разів розшифровували його МРТ…В останній раз нам сказали, що немає у дитини проблеми»

Також Реп’яхова назавжди запам’ятала лікарку, яка винила ковід, післяпологову травму та різного роду інфекції. Блогерка застерігає всіх молодих мам бути уважними до своїх діток і після будь-якої інфекції чи вірусу обов’язково робити обстеження дитини, щоб не запустити хворобу.

Дружина Павлівка розповідає про сина
Дружина Павлівка розповідає про сина

Тому, щоб не було сказано в Україні – обов’язково поїдуть до Ізраїлю за додатковою консультацією.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × five =