...

вже народила? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Настя Каменських із тих артисток, як намагаються бути якомога ближче до своїх прихильників. Співачка активно веде Інстаграм-блог, де щодня публікує свіжі фото і відео, розказуючи подробиці свого творчого та особистого життя.

Втім, на початку 2023 року Настя Каменських раптово зникла з соціальних мереж. Напередодні співачка розповідала, що поїхала у Велику Британію і востаннє виходила на звязок ще на Різдво, коли вітала своїх прихильників зі святом.

Вагітна Каменських більше не приховує свій стан
Настя Каменських вперше після раптового зникнення з’явилася в Мережі

Варто відзначити, що останні місяці навколо Насті Каменських крутилось багато чуток. Поговорювали, що співачка може бути вагітною, адже вона помітно погладшала і ховала свої форми за просторим одягом. Також ходили чутки, що Каменських розлучається зі своїм чоловіком Потапом. Приводом для цих чуток було те, що співачка перестала з’являтися зі своїм чоловіком на людях і перестала про нього згадувати в інтерв’ю та соціальних мережах. Крім того, Настя перестала носити обручку.

Потап і Настя Каменських вперше за півроку з'явилися разом на публіці
Настя Каменських вперше після раптового зникнення з’явилася в Мережі

З огляду на вищесказане, коли Настя Каменських зникла з соціальної мережі, її прихильники почали підозрювати, що співачка або народжує за кордоном, або ж переживає болісне розлучення.

Нещодавно Настя Каменських вперше за останній місяць з’явилася в Інстаграм. Співачка опублікувала сторіс, де оприлюднила своє старе фото і зізналася, що просто не мала ресурсу щось публікувати останній місяць.

Настя Каменських вперше після раптового зникнення з'явилася в Мережі
Настя Каменських вперше після раптового зникнення з’явилася в Мережі

Привіт! Давно не бачились з вами тут. Не було ресурсу щось викладати, можливо якось я поділюсь з вами думками на цю тему.А зараз хочу поступово повертатись та показувати трохи більше свого життя.

, – написала Настя Каменських.

Схоже, співачка все ж переживала непростий період свого життя, тому і не виходила на зв’язок з прихильниками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + eighteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.