вже не чоловік, а просто продюсер – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома співачка та артистка Віра Брежнєва відносно довгий час перебувала в шлюбі з продюсером Костянтином Меладзе. Втім, після початку повномасштабного вторгнення мережу сколихнули чутки про ймовірне розлучення однієї з найвідоміших пар не лише українського, а й російського шоубізнесу. Знаменитості довго мовчали, втім тепер вирішили перервати “паузу”.

Віра Брежнєва звернулась до Меладзе

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Віра Брежнєва опублікувала Історію, в якій публічно звернулась до Меладзе, за якого вийшла заміж сім років тому. Втім, таке звернення сильно ошелешило підписників зірки, адже співачка доволі дивно описала Костянтина.

Віра Брежнєва подякувала своєму ймовірно колишньому чоловіку за його допомогу у творчості та просуванні її кар’єрними сходами. Співачка описала Костянтина Меладзе, як композитора та продюсера, втім навіть не натякнула на те, що вони так довго були одружені – називати його коханим або ж чоловіком зірка не захотіла.

Віра Брежнєва звернулась до Костянтина Меладзе
Віра Брежнєва звернулась до Костянтина Меладзе

Окрема вдячність найкращому продюсеру та композитору Костянтину Меладзе за неймовірні пісні, за допомогою яких я маю змогу спілкуватись з вами… Від серця до серця. Скільки всього ми зробили за ці 20 років…

– зазначила артистка.

Меладзе звернувся до Брежнєвої

Нагадаємо, що раніше цього ж дня Костянтин Меладзе присвятив своїй дружині допис, який підписники знайшли неймовірно романтичним. Продюсер опублікував дитяче чорно-біле фото своєї другої дружини, а в описі до публікації зазначив, що кохання врятує світ. До того ж Меладзе залишив у описі дату – 22 листопада, втім замість року поставив емодзі червоного сердечка.

Романтичний допис на сторінці Меладзе
Романтичний допис на сторінці Меладзе

У коментарях шанувальники зіркової пари вирішили, що таким чином Меладзе вітає дружину з річницею їхнього весілля, втім пізніше виявилось, що 20 років тому цього дня Віра Брежнєва пройшла кастинг до складу культового гурту “ВІА-Гра”.

Можливо Костянтин Меладзе дійсно вклав романтичний сенс у свій меседж, а не просто привітав дружину з початком кар’єри у “ВІА-Грі”. Так, коли Віра Брежнєва пройшла кастинг у склад гурту, вона познайомилась та почала тісно спілкуватись зі своїм майбутнім чоловіком. А отже можна припустити, що саме ця дата закарбувалась в пам’яті продюсера, як день, у який він нарешті знайшов “ту саму”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + 20 =

Translate »