вже не красуня, але все одно молодша за Пугачову – Одна Минута

Вибір редакції


Софія Ротару – одна з найвідоміших українських артисток, чия зірка спалахнула ще у 70-х роках минулого століття. Багато десятиліть Ротару була основною співачкою на українській сцені, нею захоплювалися мільйони шанувальників, а всі артисти-початківці хотіли бути схожою на неї.

Ротару вже багато років не виступає на сцені, але її слава не згасає. Окрім гарного голосу та легендарних хітів, публіка захоплюється ще й красою співачки.Софія Ротару
Софія Ротару налякала прихильників постарілим виглядом.

Софія Ротару була неймовірно красивою замолоду. Миловидне обличчя, довге, чорне волосся і тонка талія – такою була співачка багато років. Наразі співачці 75 років, проте, здається, вона так і не постаріла. Ротару з’являється на публіці завжди з красивою зачіскою, професійним макіяжем та розкішним вбранням. У такому вигляді співачка виглядає чудово і набагато молодше за свої роки.

Варто зазначити, що побачити Ротару без макіяжу практично неможливо. Сама артистка в одному з інтерв’ю сказала, що знаменитості просто зобов’язані завжди мати гарний вигляд. Однак папараці таки підловили зірку в домашньому вигляді. Фото, зроблені журналістами, вразили Мережу.Софія Ротару налякала прихильників постарілим виглядом.
Софія Ротару налякала прихильників постарілим виглядом.

Без правильного макіяжу, зачіски та гарного вбрання Ротару виглядає зовсім не так, як на сцені.

Звичайно, роки беруть своє і краса не вічна.
Софія Ротару та пластичні операції

Майже всі знамениті жінки у віці зверталися до пластичного хірурга, щоб довше зберегти молодість і красу. Найчастіше оперативні втручання дуже помітні, як у Алли Пугачової чи Лариси Долиної. Дивлячись на Софію Ротару, важко зрозуміти, чи робила вона пластику, адже риси її обличчя зовсім не змінилися. Досвідчені хірурги запевняють, Ротару робила косметологічні процедури та зроблені вони дуже якісно. Так, за словами хірургів, Ротару робила підтяжку обличчя та блефаропластику – підтяжку повік.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + fourteen =

Translate »