“Вже не зможу” – Одна Минута

Вибір редакції


Через війну в Україні безробітними залишилося багато телеведучих. Справа в тому, що 21 липня анулювали ліцензії Медіа Групи України українського мільярдера Ріната Ахметова. До списку телеканалів, ліцензію яких анулювали, входять: “Україна”, “Україна 24”, “НЛО.TV”, “Футбол ½/3”, “Індиго tv”, “ДОНБАС”.

Лілія Ребрик стала однією з тих, хто втратив роботу. Останніми роками дівчина працювала в ранковому шоу “Ранок з Україною”. Втрата цієї роботи стала для телеведучої важким випробуванням. Ребрик написала великий пост у своєму Інстаграмі, де зізналася, що дуже любила свою роботу і думала, що в ранковому шоу вона працюватиме багато років і навіть зустріне старість. Лілія не приховала, що стала безробітною та не знає, чим планує далі займатися.

Проте вже пройшов майже місяць із моменту закриття телеканалу “Україна” та шанувальники Ребрик в Інстаграм запитали у неї, що вона робитиме без телебачення.

Артистка відповіла на це запитання, сказавши, що без телебачення вона не зможе. Ребрик вірить, що нові проекти, головне, дочекатися перемоги.

Лілія зізналася, що наразі телебачення у її житті немає, але залишився театр. Також дівчина активно займається волонтерством.

Зараз головне – перемога. Мир. Бути корисним там, де можемо. На даний момент це волонтерство. Театр.

, – написала Ребрик.

Також актриса повідомила, що вже у вересні можна буде побачити вистави в театрі за її участю.

Безробітна Лілія Ребрик розповіла, чим займатиметься без телебачення
Безробітна Лілія Ребрик розповіла, чим займатиметься без телебачення

Нагадаємо, нещодавно Лілія Ребрик зізналася, що не мешкає разом зі своїми дітьми. Наразі доньки Ребрик живуть у її мами у Чернівцях. Актриса поки що не наважується перевезти Поліну та Діану до Києва, адже вважає, що там поки що не зовсім безпечно. Тому самій Ребрик та її чоловікові Андрію Дикому доводиться жити на два міста: у Києві вони працюють, а до Чернівців регулярно приїжджають до дітей.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + 5 =

Translate »