Вже почалося! Грандіозний прорив: ЗСУ молотять окупантів на Херсонщині, переломний момент!

Uncategorized

Українські війська наближаються до Херсона та створюють плацдарм для контрнаступу.

“Чули нашу арту”: ЗСУ наближаються до Херсона, експерт назвав ймовірні терміни визволення

Впевненість у цьому, як пише Politeka.net, висловив український політтехнолог Олексій Голобуцький.

За його словами, очікується, що Херсонщину буде відбито протягом кількох тижнів. Також він наголосив, що жителі Каховського геріатричного пансіонату, яким вони допомагають вже 4-й місяць, також це відчувають.

«Що наша армія вже недалеко, перетерпіти під окупацією залишилося не так вже й довго. Так, українська влада попросила всіх мешканців області, хто має можливість, якнайшвидше тимчасово виїхати з окупованих територій, хоча б куди – щоб не заважати настанню ЗСУ та звільненню області від ворога. Але в тому й річ, що жителі Каховського геріатричного пансіонату такої можливості не мають: вони або малорухливі, обмежені можливостями коляски, або взагалі нерухомі, прикуті до ліжка. Але ви чули б, як вони радіють наближенню рідної армії», – пояснив Голобуцький, додаючи, що підопічні пансіонату дуже емоційно реагують на звуки нашої арти, які вони чули.

Для них це знак, що ЗСУ ось-ось виженуть ворога.

“Жителі пансіонату так і не змінили своєї думки за ці місяці: як і в березні, кажуть “хай навіть по нас прилетить, хай би і ми померли – але щоб ЗСУ окупантів вигнали!”, – додав Голобуцький.

Політтехнолог наголосив, що українці під окупацією тримаються всупереч усьому, хоч виживати все складніше.

Додамо, що також стало відомо, що сили оборони відкинули росіян із першої лінії оборони на Херсонщині. Війська Росії станом на сьогодні зміцнюються на другій і третій лінії оборони.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + fifteen =

Translate »