“Вже справжній чоловік” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Щаслива матуся приготувалася до свята завчасно. Обов’язковим атрибутом привітання став пост у мережі Інстаграм. Зірка добрала кадри з сином за минулий час і склала їх у слайдшоу. За знімками можна прослідкувати, де родина подорожувала і чим займалася.

Деякі з фото прихильники віагрівки ніколи раніше не бачили. Знайшлося тут місце і для фото хлопчика, коли він був немовлям. Додатково Санта зробила допис, в якому привітала Даніеля з днем народження, відзначивши:

Прихильник знаменитості взялися один поперед одного вітати матусю з 14-річчям її первістка:

“Сантік, з днем народження вас!!! Він нереальний, тонкий душею хлопець! Хай тільки щастить йому завжди!”

“Вітаю, дівчинко! Класно, коли справжнього чоловіка можна народити і виховати самій!”

“Санто, мої вітання – здоров’я та везіння! Красивий хлопчик”.

А де ж татко?

Чи привітав сина не менш зірковий татусь, не повідомляється. З учасницею гурту “ВІА Гра” Андрій Джеджула не був розписаний. Вони прожили разом 3 роки. Результатом кохання стало народження сина. Після того як пара розсталася, вони часто влаштовували публічні сварки зі взаємними звинуваченнями.

На кого схожий Даніель – на маму чи на тата?

Санта натякала на агресивну поведінку чоловіка. Ведучий, своєю чергою, обурювався тим, що йому не дають вільно бачитися з дитиною. Урешті сторони дійшли до консенсусу, і 1 вересня разом повели маля до школи.

Дімопулос двічі після того виходила заміж. З Володимиром Самсоненком прожила ще менше, ніж із Джеджулою. Своє щастя врешті здобула з Ігорем Кучеренком. Два роки тому у подружжя народилася донечка Софійка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − 3 =

Translate »