Взяла кефір і сметану та через 15 хвилин отримала ніжний вершковий сир. Цей рецепт виходить з першого разу - MusicUkraine

Взяла кефір і сметану та через 15 хвилин отримала ніжний вершковий сир. Цей рецепт виходить з першого разу

Вибір редакції


Вершковий сир завжди знадобиться. Його можна намащувати на батон, роблячи швидкий бутерброд. А ще крем-чиз застосовується для кремів та десертів. Фішкою поживної страви є всього два інгредієнти, які потрібні для приготування.

Особливих зусиль докладати не доведеться. У сумі на приготування сиру витратите не більше 15 хвилин. Тільки слід врахувати час на заморожування й розморожування продуктів, а потім ще настоювання в холодильнику.

Вам знадобиться:

  • 400 г сметани;
  • 400 г кефіру.
Продукти у пакетах можете купувати будь-якого виробника

Жирність продуктів можете обирати будь-яку в залежності від того, який треба отримати сир – дієтичний чи смачний. Бажано придбати кефір зі сметаною у пакетах. Так буде зручніше з ними працювати.

Заморожені брикети викладіть у марлю на сито

Відправте кисломолочні продукти з вечора в морозилку. А вранці можете діставати молочні “камені” й пускати в обробіток.

У миску поставте друшляк, який вистеліть марлею. Складіть її у кілька шарів (краще в 4). В середину викладіть заморожені кефір зі сметаною, загорніть марлю вузликом і залиште до вечора.

Так виглядає сир після стікання сироватки

Вам практично не доведеться нічого робити. Просто дочекайтеся, поки грудочки розморозяться, сироватка стече в миску, а в марлі залишиться гарний смачний сир. Відразу після розморожування накрийте масу тарілкою і придавіть чимось важким, наприклад, 5-літровою баклажкою з водою.

Перекладіть сир у харчовий контейнер і перемішайте, щоб кефірна частина змішалася зі сметанною. Має вийти близько 350 г готового продукту. Накрийте кришкою і поставте в холодильник. Сир має настоятися хоча б 4 години. Тільки після цього його можна використовувати. Тоді він краще збиватиметься, якщо, скажімо, надумаєте робити крем для тістечок.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − eight =