“Я б на його місці приїхав раніше” – Одна Минута

Вибір редакції


Потап і Настя Каменських 24 лютого 2022 року знаходилися в Іспанії. Туди вони виїхали за кілька днів до початку війни відпочити від тривожних новин, які на той момент не давали українцям спокою. Відомий продюсер розповідав, що Настя дуже погано через це почувалася і її зірковий чоловік вирішив таким чином відволікти дружину. На превеликий жаль в той ранок 24.02 дійсно сталося те, чого усі так боялися, але подружжю пощастило не застати вибухи у себе вдома.

Потап і Настя
Горбунов висловився про повернення Потапа в Україну

Вони вирішили не повертатися додому, а зайнятися благодійністю та збирати кошти для України за кордоном. Не зважаючи на це, публіка дуже критикувала зірок, які залишилися в Європі замість повернення на Батьківщину. У серпні вперше за пів року війни Настя Каменських приїхала в Київ і навіть дала інтерв’ю, але вона була без Потапа і згодом знову покинула країну.У вересні 2022 справжньою подією для фанатів пари стало повернення Олексія Потапенка в Україну. Репер більше не планує виїжджати за кордон і робитиме все для перемоги над окупантами в межах країни.

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов висловився з приводу повернення свого кума Потапа через сім місяців відсутності:Я б на його місці приїхав раніше, він приїхав пізніше, але звинувачувати когось я не буду, тому що війна – це штука, на яку кожен реагує по-своєму

, – заявив Горбунов.
Кто кому кум: Потап и Горбунов
Горбунов висловився про повернення Потапа в Україну

Телеведучий відмітив, що зараз кожен має на своєму фронті наближати перемогу і не важливо при цьому, людина робить це знаходячись в Україні чи за кордоном. Також через це він вважає недоречною критику зіркових чоловіків, які не пішли воювати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 5 =