“Я була коханкою свого чоловіка” – Одна Минута

Вибір редакції


Оля Полякова завжди мала яскраву зовнішність, яку було неможливо не помітити. Без жодних сумнівів, вона не страждала від нестачі чоловічої уваги, обравши серед них найзавиднішого кандидата в чоловіки – мільйонера Вадима Буряковського.

Доля звела їх на дні народження бізнесмена. Вадим хотів порадувати себе та гостей гарним співом гарної співачки. Так Оля потрапила на свято як замовлений артист, а ця її робота в результаті стала початком великої історії кохання.

Хто був першим чоловіком Олі Полякової?
Оля Полякова приголомшила історією кохання з Вадимом Буряковським

Оля Полякова приголомшила історією кохання зі своїм чоловіком

Вадим був підкорений перспективною, але ще маловідомою співачкою Поляковою. Без особливих зусиль чоловік відшукав номер телефону Ольги і зателефонував їй. Вона, на його щастя, відповіла не лише на дзвінок, а ще й взаємністю. Так із дружніх відносини швидко переросли в романтичні, незважаючи на те, що у Буряковського була дружина.

Між ними сформувався любовний трикутник, який Вадим досить швидко розірвав. У програмі “Зірковий шлях” артистка чесно зізналася, що стала розлучницею:

Я була коханкою свого чоловіка. Недовго, тому що він дуже рішучий, він не став мучити одну, ні іншу. Він це коло перервав.

Оля Полякова з родиною злітала на відпочинок
Оля Полякова приголомшила історією кохання з Вадимом Буряковським

Незважаючи на те, що у відносинах пари без сварок і скандалів не обходиться, особливо з огляду на вибуховий характер Полякової, вони з чоловіком щасливі один з одним і пронесли свої почуття крізь рік. А головним плодом їхньогокохання стала поява на світ двох прекрасних дочок – Маші та Аліси.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 2 =

Translate »