“Я це вже розумію” – Одна Минута

Вибір редакції


2 жовтня відомому українському артисту Андрію Данилко виповнилось 49 років. Співак прожив майже півстоліття, але він ніколи не був одружений та не має дітей. Ба більше, співак ніколи не перебував в довготривалих стосунках і жодного разу не представляв публіці свою половинку.

Деякий час в Мережі навіть ходили чутки, що Данилко може бути нетрадиційної орієнтації, однак підтвердження цьому так і не з’явилися.Андрей Данилко появился на сцене в новом амплуа
49-річний Андрій Данилко заявив, що у нього ніколи не буде дружини та дітей

Нещодавно Андрій Данилко дав велике інтерв’ю, яке було опубліковано на YouTube-каналі “DW на русском“. В інтерв’ю чоловік зізнався, що вже змирився з тим фактом, що у нього ніколи не буде сім’ї. По словам артиста, він вже зовсім не переживає про це, він вважає, що є речі цікавіші за подружнє життя.

Мені хочеться, щоб була можливість створювати якісь речі. Я розумію – у мене не буде сім’ї. Я це вже розумію і тому не парюсь. Ось не дано, нічого страшного. Що таке особисте життя? Є багато інших цікавих речей. Робота, наприклад., – поділився Андрій Данилко в інтерв’ю.

До слова, Андрію Данилко неодноразово приписували роман з його сценічною мамою Інною Білоконь. Більше того, в Мережі можна знайти знімки, де Андрій з Інною обіймаються, цілуються і виглядають закоханою парочкою.
Лише в 2019 році в інтерв’ю журналісту Славі Дьоміну Данилко зізнався, що у нього колись дійсно був роман з Білоконь, однак це давно в минулому. Зараз жінка одружена з іншим чоловіком та має доньку, а Андрій та Інна залишились гарними друзями.

Андрей Данилко вызвал подозрения новой публикацией
49-річний Андрій Данилко заявив, що у нього ніколи не буде дружини та дітей

Варто зазначити, що причиною самотності Андрія Данилко могла стати його бурхлива кар’єра. Успіх Вєрки Сердючки припав на той час, коли Андрій Данилко був у розквіті сил та мав би будувати своє особисте життя. Однак тоді всі сили були покладенні на будування зіркової кар’єри.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × two =