“Я не можу їх порахувати” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Переважна більшість фанів Холостяка була певна, що переможе Саша Мудра, але сталося не так. Перемогу відзначила якраз Катерина Лозовицька. Саме її Алекс Топольський обрав собі у партнерки. У п’ятницю у постшоу ми дізнаємося, як склалися стосунки молодят після завершення знімань. А поки що зазирнемо у гардероб щасливої дівчини і поцікавимося, скільки в ньому весільних суконь.

Катря постійно викладає моделі гарних вбрань у своєму акаунті в Інстаграмі і щиро радіє, коли шанувальниці замовляють саме ці зразки в каталозі. Навіть цікавиться, яка з моделей більше прийшлася до снаги потенційним нареченим. І дівчата вказують у коментах уподобану цифру, а ще цікавляться у дівчини:

“Плаття всі чудові. Ну, як можна бути такою бездоганно красивою?”

“Ви неймовірна красуня!”

“Головне – мати власну весільну сукню, в якій ви, Катерино, вийдете заміж”.

“Шикарна, просто неймовірно красива!”

“Ви дуже гарна. Всі сукні дуже гарні. Вам всі сукні пасують”.

Чому Алекс обрав Катерину

Головний герой шоу вирішив пояснити причини свого вибору в фіналі “Холостяка”. Від Саші Мудрої бізнесмен вирішив відмовитися, оскільки у житті вже мав подібні стосунки з дівчиною, яка весь час втрапляла в якісь пригоди. Тоді молодик ще не замислювався над сімейними цінностями, тож сприймав подругу як можливість весело провести час.

Тепер же мріє зовсім про інше – щоб було затишне гніздечко, де на нього буде чекати кохана жінка. На його думку, саме Катерина спроможна забезпечити затишок і спокій в оселі, куди він її приведе. Напевно, до такої думки холостяк схилився, уважно вивчаючи пости кандидатки в Інсті, де Лозовицька викладала світлини з їхніх побачень у рамках шоу і ділилася власними думками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × two =

Translate »