“Я повідомлю тоді, коли мені це буде потрібно” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська телеведуча та журналістка не так давно розлучилась зі своїм колишнім чоловіком. Одразу після розставання шанувальники почали запідозрювати, що знаменитість може “крутити” роман. Одним із “підозрюваних” став український музикант Андрій Хливнюк із гурту “Бумбокс”. Втім, прокоментувала Яніна Соколова, її не пов’язують ніякі романтичні стосунки зі співаком.

Яніна Соколова прокоментувала чутки про роман

Шанувальники запідозрили, що між українською телеведучою та музикантом є щось більше за дружбу після того, як знаменитість опублікувала спільну фотографію, на які вони позують у темряві при свічках. На особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук Яніна Соколова пояснила, що має змогу побачитись зі співаком усього двічі на рік. Цього разу вона брала в Хливнюка інтерв’ю і саме в той момент у ресторані, де знаменитості спілкувались, вимкнули світло – саме тому вони запалили свічки.

Так, українська журналістка зазначила, що сьогодні мільйони українців змушені запалювати свічки не через те, що хочуть романтично провести час, а для того, аби в темряві було видно їжу. Саме тому, на думку Яніни Соколови, зараз недоречно вбачати у свічках щось більше, ніж банальне бажання за відсутності електроенергії бачити хоча б щось.

Яніна Соколова зі співаком Хливнюком
Яніна Соколова зі співаком Хливнюком

Яніна Соколова прокоментувала своє розлучення

Крім того, українська журналістка вирішила розставити всі крапки над “і” у питанні свого розлучення. За словами телеведучої, вона сподівається залишитись у хороших стосунках зі своїм колишнім – банкіром Володимиром Литвином. Яніна Соколова зізнається, що хоче цього принаймні заради добробуту спільних дітей.

Про інші перипетії в моєму житті я повідомлю тоді, коли мені це буде потрібно

– доповнила журналістка.

Нагадаємо, що українська телеведуча Яніна Соколова довго приховувала своє розлучення. З колишнім чоловіком Володимиром Литвином вони одружились 2010 року. У шлюбі в ексзакоханих з’явилось двоє дітей – сини Микола і Мирон. Яніна Соколова не розповіла, коли та чому вона розлучилась з українським банкіром.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen + 6 =

Translate »