“Я працював увесь цей час” – Одна Минута

Вибір редакції


Зіркове подружжя Потапа та Настю Каменських війна в Україні застала, коли вони були у робочій поїздці до Іспанії. Артисти вирішили не повертатися одразу на Батьківщину, де було небезпечно, а залишитися за кордоном. Однак навіть будучи не в Україні, Потап та Настя активно займалися волонтерством та давали благодійні концерти, гроші з яких призначалися на потреби України.

Потап повернувся до України і пояснив, чому півроку переховувався за кордоном

Настя Каменських повернулася на Батьківщину ще у серпні, а ось її чоловік Потап приїхав до України лише зараз – у вересні.

15 вересня Олексій Потапенко з’явився в ранковій програмі “Сніданок з 1+1”, де розповів, чим займався 6 місяців за кордоном і куди він зник.

Я не був у ефірі, але я весь цей час працював. Від Польщі до Латинської Америки. Ми працювали багато, зробили дуже багато.

, – розповів Потап.

За словами артиста, він із Настею Каменських на благодійних концертах зібрали близько 100 мільйонів гривень на потреби України.

Настя приїжджала, розповідала, що ми як сім’я волонтерів зібрали 75 мільйонів гривень. Тож уже я можу сказати, що ми впевнено йдемо до суми 100 мільйонів гривень.

, – повідомив Олексій Потапенко.

Також артист розповів, як він реагує на хейт на соціальних мережах. Нагадаємо, Потапа дуже багато засуджували за те, що після початку військових дій в Україні не повернувся на Батьківщину, а залишився за кордоном. Фоловери засипали артиста негативними коментарями у соціальних мережах.

Однак Потап стверджує, що не помітив збільшення негативу на свою адресу.

Я не відчув, що стало більше хейту, я відчув, що хейт став більш спрямованим і спрямованим не лише українцями. Я розумію, що зараз керують хейтом. Хейт зараз ця зброя в руках ворога.

, – підсумував Олексій Потапенко.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × one =

Translate »