“Я там, де маю бути” – Одна Минута

Вибір редакції


У Світлани Лободи і справді бурхливе життя. Про її громадську діяльність, довгі скитання світом і спроби бути “зручною” і популярною і в Україні, і в росії можна говорити довго. Однак про пригоди в особистому житті Лободи можна сказати ще більше. Зірка нещодавно зізналася, що зараз у її серці живе чоловік, проте його особу вона розкривати поки що не хоче.

Співачка українського походження прийняла досить зрозумілу позицію: після розставання з першим чоловіком та батьком своєї старшої дочки Євангеліни Лобода вважає за краще приховувати подробиці любовних справ. Шанувальники із завмиранням серця спостерігали за тим, як Світлана Лобода будує стосунки з німецьким музикантом та фронтменом гурту Rammstein. Пізніше в Мережі навіть з’являлися чутки, що молодша дочка Лободи була народжена саме від Тілля Ліндемана. Однак пізніше виявилося, що батько Матильди не він, а особистість справжнього папи Світлана майстерно приховує.

Так, днями Лобода відверто зізналася, що вона вже довгий час зустрічається із загадковим чоловіком, особистість якого бажає залишити у секреті. Так, за словами співачки, вона щаслива у стосунках, а тому хоче лишити це при собі.

Світлана Лобода розповіла про те, що відбувається на любовному фронті
Світлана Лобода розповіла про те, що відбувається на любовному фронті

Дуже хочу, щоб цей острівець був моїм, тому не показую та не роблю з цього піар. Мені пощастило, я зустріла свою людину, з якою на одній хвилі. Він страшенний патріот, але не українець. Мені дуже цікаво з ним, добре та комфортно. Мене не стискають і не вносять у якісь рамки

, – чесно розповіла Лобода на інтерв’ю журналістці Катерині Гордєєвій.

Світлана Лобода також розповіла журналістці, що завжди намагається підтримувати свого нового обранця, за будь-яких умов. За визнанням Світлани, у їхніх стосунках багато таємниць та загадок, але від цього їй стає лише цікавіше, адже такі пригоди, на її думку, додають гостроти у кохання.

Світлана Лобода після початку повномасштабного російського вторгнення переїхала разом із мамою, доньками та новим хлопцем до Латвії, де залишається досі.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 10 =

Translate »