...

“Я їм читаю українські казки” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Після початку повномасштабної війни в Україні донька Ольги Сумської Антоніна Паперна стала однією із тих зірок, які вирішили мовчати про війну. Жінка вже багато років живе в росії. Там вона побудувала акторську кар’єру, вийшла заміж за російського актора Володимира Яглича і народила двох дітей.

Антонина Паперная с мужем и дочерью
Антоніна Паперна з чоловіком і донькою

Антоніна Паперна за весь час повномасштабної війни не дала жодного коментаря про ситуацію в країні. Звісно, що через мовчазну позицію Тоні від українців “прилетіло” і їй і її матері Ользі Сумській. Сумська вже неодноразово виправдовувалась за поведінку доньки. Акторка запевняє, що Тоня Паперна проти війни та розуміє все, що відбувається, а мовчить вона лише через страх. Дівчина боїться висловитись проти війни, адже в росії немає свободи слова і за подібні висловлювання можна не лише залишитись без роботи, а і потрапити за грати.

Нещодавно Ольга Сумська дала чергове інтерв’ю, яке вийшло в ефірі українського каналу “Дом”. Мова знову зайшла за її доньку та онуків, які попри війну все ще живуть у москві. На цьому питанні Сумська не змогла стримати емоцій і розплакалася.

Ольга Сумська розплакалася, розповідаючи про онуків, які живуть у росії
Ольга Сумська розплакалася, розповідаючи про онуків, які живуть у росії

Ольга розповіла, що спілкується донькою по телефону, але дуже обережно говорить на тему війни, адже в росії всі дзвінки прослуховуються. Найбільше Сумська переживає за те, що вже рік не має змоги бачитися з рідними онуками. Проте Ольга запевнила, що прививає 5-річній Єві та 3-річному Дані любов до України.

 Я їм читаю українські казки. У них няня з Харкова. Вона теж їм читає українською.

, – розповіла Ольга Сумська.

Чому Тоня Паперна так тримається росії і боїться зупинити там акторську кар’єру невідомо. Варто відзначити, що багато російських зірок, які не мають українського коріння, виїхали з росії відразу після повномасштабного наступу і відкрито виступили проти війни. Серед таких зірок легендарна Алла Пугачова, її чоловік Максим Галкін, співака Монеточка та інші.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.