“Я знову в онкологічному центрі” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка Міка Ньютон народилась та виросла на Заході України, проте 2011 року, після виступу на Євробаченні, переїхала жити до США. Там знаменитість будує кар’єру та щасливе особисте життя. Завадити цьому не змогла навіть онкологія. Деякий час тому Міка Ньютон перемогла рак яєчників і тепер тримає здоров’я під ретельним контролем.

Міка Ньютон повернулась до онкологічного центру

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм українська співачка розповіла, що прийшла до онкологічного центру. Судячи з опису, Міка Ньютон відвідує лікарню для планового обстеження – після лікування онкологічних захворювань пацієнти мусять ретельно стежити за своїм здоров’ям та систематично відвідувати лікаря.

Міка Ньютон повідомила, що прийшла до лікарні на обстеження
Міка Ньютон повідомила, що прийшла до лікарні на обстеження

Час пролетів, 3 місяці пройшли дуже швидко та я знову в онкологічному центрі. Цього разу мені зовсім не хотілось сюди йти. Я маю багато запитань, чому? Втім, я чудово знаю всі відповіді… Я так сильно хочу рухатись далі, проте кожне відвідування центру нагадує мені про цю подорож. Ця енергія, сум, думки… Рак так сильно змінив моє життя…

– прокоментувала співачка.

Міка Ньютон про рак

Українська артистка перемогла рак яєчників. Своїм досвідом артистка ділилась після ремісії онкологічного захворювання. У інтерв’ю для “Життя відомих людей” знаменитість розповіла про те, як їй вдалось побороти рак, а також зізналась, чи зможе мати своїх дітей. Нагадаємо, що зірка не одразу розповіла фанатам правду про свій стан – новинами артистка поділилась лише, коли все налагодилось.

Перші симптомі у співачки з’явились після пишного весілля зі своїм коханим. Американець Кріс і Міка Ньютон відсвяткували захід на 120 людей, який наречена організувала власними силами. Після весілля співачка відчула болі в животі, втім не надала їм належної уваги – списала на стрес після весілля та проблеми зі шлунком.

Знаменитість під час лікування
Знаменитість під час лікування

Міка Ньютон вирішила самостійно “вилікувати” проблеми зі шлунком – прописала собі дієту та почала займатись самолікуванням у вигляді гарячої йоги. Варто зазначити, що піддавати онкологічні утворення високим температурам – протипоказано, тому те, що пухлина не розірвалась – диво.

Операції зірка робила в рідному Києві, проте після першого хірургічного втручання лікарі виявили метастази. Наступні операції зірка переносила вже у США, а після цього її чекала довга реабілітація. Втім, зізнається співачка, вона завжди налаштовувала себе лише на хепі-енд. Зараз знаменитість проходить планові обстеження та контролює своє здоров’я. Крім того, Міка Ньютон зможе мати дітей у майбутньому.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + 12 =

Translate »