Як чужі люди, які нічим не схожі: ось як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує - MusicUkraine

Як чужі люди, які нічим не схожі: ось як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує

Вибір редакції


Сім’я Філіпа Кіркорова музична і артистична. Співак далеко не єдиний відомий артист в родині. Крім його батька Бедроса у Кіркорових є ще один родич, який віддав життя музиці, однак публіці про нього майже нічого не відомо, тому що співак мовчить на цю тему.

Благой Філіпов – двоюрідний брат Філіпа Кіркорова. Чоловік відомий як талановитий піаніст. Звичайно, родич не може похвалитися такою аудиторією, як у екс-чоловіка Примадонни, але рідні люди зберегли теплі стосунки та постійно вітають один одного зі святами у соцмережах.

Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує
Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує

Завдяки цьому на рідкісних кадрах можна побачити, як виглядають брати. Відразу вгадуються спільні риси: темні очі й широкі чорні брови, але в іншому вони немов чужі люди. Особливо, якщо дивитись на Благоя у дорослому віці. При цьому Філіпов на відміну від брата може похвалитися чудовою мускулатурою та потужними плечима, хоча він майже такого ж зросту і майже ровесник.

Брат Кіркорова має свій бізнес у Болгарії, а сам живе у Німеччині. У вільний час любить співати, але це хобі, а гра на фортепіано – професійне заняття, він вже отримав декілька премій з міжнародних конкурсів піаністів.

Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує
Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує

Нагадаємо, Філіп Кіркоров з 24 лютого 2022 року втратив повагу українців через свою позицію щодо повномасштабного вторгнення. Маючи звання народного артиста України, він підтримав росію та побоявся ризикувати нажитим у цій країні. Його екс-дружина Алла Пугачова показала гідний приклад того, як не продаватися. Вона разом із Максимом Галкіним емігрувала з росії, закрила всі бізнеси і продала всю нерухомість, щоб не мати нічого спільного з цим режимом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × one =