Як грамотно обрати стоматологію в Києві?

0

вибрати стоматологію київ

Зубний біль, який часом буває сильним і важко переносимим, чимало людей терплять, заглушаючи його анальгетиками, тільки через страх перед стоматологічними процедурами. Не тільки діти, а й дорослі люди відчувають страх, уявляючи, як лікар буде свердлити, пломбувати зуби і виконувати інші маніпуляції, в результаті чого їм буває складно вибрати стоматологію в Києві, Львові чи іншому місті країни. Однак зараз в сучасній медицині існують різні способи лікування зубів, завдяки яким пацієнт не відчує ні болю, ні дискомфорту.

Так, наприклад, популярна в Києві клініка АНД оснащена зручними стоматологічними кріслами, тут працюють професіонали з високою кваліфікацією, які застосовують сучасні методики і використовують новітнє обладнання та інструментарій. Пацієнти можуть розраховувати на ефективні знеболюючі засоби, довгострокові та надійні пломби, цілком прийнятні ціни, а також на установку міцних імплантатів і коронок, які не вирізняються від природних зубів.

Щоб не помилитися з вибором стоматологічної клініки, яких зараз в Києві досить багато, потрібно підійти до цього з великою відповідальністю. Необхідно заздалегідь ознайомитися з цінами на послуги, почитати відгуки пацієнтів на сайті, дізнатися про освіту та кваліфікацію персоналу, поцікавитися, які методики з лікування зубів застосовуються і яке обладнання використовується.

Однією з безумовно найкращих київських клінік є стоматологія AND на Татарці. Цей медичний заклад обслуговує пацієнтів понад 10 років і відноситься до закладу сімейного типу. Фахівці мають чудові знаннями і великим досвідом, застосовують в роботі найвищі стандарти та інноваційні методики стоматологічного лікування. Основні переваги клініки:

  • персональний підхід до кожного пацієнта;
  • злагоджена, командна робота згуртованого колективу;
  • виразна цінова політика, доступна вартість лікування і протезування;
  • гарантія безпеки і результативності;
  • здійснення лікування за сучасними протоколами;
  • стерильність і ввічливе обслуговування.

У стоматології АНД на Татарці надають такі послуги:

1. Діагностика. Щоб з’ясувати стан ясен і зубної емалі, кісткової тканини, слизової оболонки ротової порожнини, в клініці проводять комп’ютерну томографію, телерентгенограми, роблять рентгенівські і ЛОР-знімки.

2. Протезування. Фахівці відновлюють пошкоджені або видалені зуби, виправляють і коригують прикус. Це дозволяє зберегти симетрію і чіткий овал обличчя, функціональну можливість пережовування їжі, запобігти деформації щелепної кістки.

3. Хірургія. Попри те, що лікарі клініки АНД до останнього намагаються врятувати зуб, бувають випадки, коли зробити це не э можливим. Тоді застосовуються нові методи хірургічного лікування. Операції здійснюються швидко, з використанням анестезії (місцевий або загальний наркоз) і безпечно для пацієнта, будь-то відомий політик чи знаний у Києві ортопед травмолог, працівник промислової фабрики чи менеджер бюро перекладів, вічно бігаючий студент або неспішна домогосподарка.

4. Імплантація. Завдяки великому вибору дентальних імплантатів, що застосовуються в клініці, відновлення втрачених зубів або створення міцної конструкції для їх протезів здійснюється за мінімальну кількість часу. Щоб результат процедури був максимально ефективним і прогнозованим, попередньо роблять комп’ютерне моделювання.

5. Ендодонтичне лікування. Кореневі канали оглядаються і заліковуються із застосуванням збільшувальної техніки – мікроскопа. Особливо важливо використовувати його після ускладнень, що виникають від каріозних уражень.

6. Ортодонтія. Корекцію прикусу або вирівнювання неправильно розташованих зубів можна здійснювати в будь-якому віці, але краще відвідати ортодонта в стоматології АНД на Татарці відразу після виявлення патології.

7. Естетична стоматологія. Щоб зробити усмішку красивою і привабливою, фахівці встановлюють вініри, відбілюють емаль, знімають зубний наліт і камінь, застосовують хірургічні шаблони тощо.

8. Пародонтологія. Відвідування стоматолога кожні півроку – запорука здорових зубів і гарного стану ясен. Пародонтолог огляне ротову порожнину, дасть рекомендації з догляду за за нею в домашніх умовах, а при виявленні захворювання вчасно почне лікування ясен.

9. Лікування зубів у дітей. У клініці АНД працюють знані дитячі стоматологи, які мають багаторічний досвід спілкування з маленькими пацієнтами.

Стоматологічний центр розташований на вул. Глибочицька, 13, буд.3 в житловому комплексі «Львівський квартал» і відкритий щодня: з понеділка по п’ятницю з 9 до 20 годин, в суботу з 9 до 18 годин.

Щоб відвідати стоматологію АНД на Татарці в неділю, необхідно попередньо записатися за телефонами (068) 840 05 48, (044) 334 43 83.

Джерело: офіційний сайт клініки www.andclinic.com.ua

Залишити коментар

Your email address will not be published.

thirteen + six =