як колишня свекруха Дорофєєвої відреагувала на нову пасію сина? – Одна Минута

Вибір редакції


Нещодавно Володимир Дантес відвідав Ірландію, де разом із іншими українськими зірками заспівав на благодійному концерті. У робочу поїздку артист узяв із собою свою нову кохану Дашу Кацуріну. Днями Дантес із Дашею повернулися з невеликої подорожі та перше, що вони зробили після поїздки – це поїхали в гості до мами артистка. Володимир вирішив познайомити свою нову дівчину з ймовірною майбутньою свекрухою.

Про це розповів Дантес у своєму мікроблозі в Інстаграмі. Чоловік оприлюднив відео, на якому він із Кацуріною та мамою сиділи за одним столом і пили чай із круасанами.Дантес познайомив Кацуріна зі своєю мамою
Дантес познайомив Кацуріна зі своєю мамою

Приїхали до мами з Дашею Кацуріною. Мама як завжди не хоче зніматись

, – повідомив Дантес.Судячи з задоволеного обличчя Кацуріної, зустріч з майбутньою свекрухою пройшла добре.

Нагадаємо, у березні цього року Володимир Дантес та Надя Дорофєєва оголосили про розлучення після 7 років шлюбу. Подружжя не назвало причину розлучення, але зазначило, що рішення було прийняте обопільно та обдумано. Проте вже за кілька місяців після цієї заяви все стало на свої місця. Дантес і Дорофєєва у прямому значенні цього слова обмінялися партнерами з подружжям Кацуріних, з якими вони близько дружили. Надя Дорофєєва розпочала стосунки з ресторатором Михайлом Кацуріним, а Дантес – з уже колишньою дружиною Кацуріна Дашею.
Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман
Сім’я Кацуріних та родина Дантеса та Дорофєєвої

Варто зазначити, що у Даші та Михайла Кацуріних є двоє маленьких дітей, молодшому з яких виповнився лише 1 рік. Зараз Даша частенько показує, як Дантес ладнає з її дітьми, а сам Володимир жартує, що йому поки ніяково грати з дітьми, чий батько зараз спить з його колишньою дружиною.

До речі, публіка не дуже добре поставилася до так званого обміну дружинами двох подружніх пар. Користувачі Мережі критикують та засуджують як Дорофєєву, так і Дантеса.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 2 =

Translate »