як Лобода, Могилевська, Надя Дорофєва ходять у короткому вбранні – Одна Хвилина

Вибір редакції


В Україні живуть найкрасивіші жінки. Більш того, українські красуні вміють звернути увагу на свої переваги та підкреслити їх. Пропонуємо ознайомитись з підбіркою найкоротших та найсміливіших нарядів знаменитостей.

Наталія Могилевська

Українська співачка надає перевагу довгим сукням та костюмами зі штанами, втім навіть Могилевській іноді хочеться одягти вишуканий образ з короткою спідницею. В один з таких днів артистка виконала своє бажання та похизувалась результатами схуднення. Зірка показала схудлі ноги та ідеальну талію в симпатичному костюмі з короткою спідницею.

Наталія Могилевська на фотосесії в короткій спідниці
Наталія Могилевська на фотосесії в короткій спідниці

Надя Дорофєєва

А ось Надя Дорофєєва залюбки демонструє свої природні переваги – довгі ноги. Так, артистка полюбляє спідниці, а особливо часто співачка з’являється в ультракоротких спідницях. Так, вчора на особистій сторінці співачки в Інстаграмі з’явилось фото з виставки картин, на якій Дорофєєва з’явилась в чорній спідниці з вирізом.

Надя Дорофєєва в короткій спідниці
Надя Дорофєєва в короткій спідниці

Раніше артистка з’явилась в червоно-білому образі. Артистка обрала спідницю-плісе, а наверх одягла червону кофтинку – в тону до автомобіля на фоні.

Українська співачка в білій спідниці
Українська співачка в білій спідниці

Світлана Лобода

Втім, співачка Лобода є беззаперечною лідеркою в цьому топі, адже її наряди буквально кричать про почуття сміливості, яке притаманно знаменитості. Зірка ніколи не соромиться показувати довгі ноги. Ба більше, Світлана вільно рухається в такому вбранні, в якому, здавалося б, взагалі неможливо навіть сісти.

Наприклад, у цьому вбранні співачка з’явилась на своєму виступі в рамках Big Love Show 2020. Знаменитість вразила виконанням пісні, а також сміливим нарядом – блискучий синій костюм зі спідницею з розрізами по боках.

Світлана Лобода в короткій синій спідниці
Світлана Лобода в короткій синій спідниці

Співачка завжди надавала перевагу короткому вбранню, яке підкреслює її ідеальну фігуру. Ось ще один з нарядів зірки, в якому вона виступила на своєму концерті. Кофтинка бежевого кольору створила враження, ніби на зірці нічого немає, а ось коротка спідниця відвернула увагу на ноги Лободи.

Концертний образ Світлани Лободи
Концертний образ Світлани Лободи
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 1 =

Translate »