Як поєднувати колір взуття з сумкою

Леді

Чи повинна сумка поєднуватися з взуттям? Цим питанням постійно задаються жінки. Грамотно підібрати колір аксесуара до сумці значить, що жінка має смак стилю. У цьому моменті, головне, щоб взуття і сумка немов опинилися на вас спонтанно.

Правильно підібрана сумка максимально доповнює образ жінки. Кольори не повинні суперечити один одному. Варіантів поєднань маса, не обов’язково дотримуватися стереотипу, що сумка повинна бути одного кольору з взуттям, пише “Знай.ua”.

Сумка і взуття одного або наближеного кольору – це класичний образ, який знає кожна жінка і намагається його дотримуватися. Але, щоб бути трохи яскравішим і цікавішим, можна поєднувати і інші кольори, які будуть гармоніювати між собою.

Якщо подивитися з боку, сумка в один тон з взуттям виглядає трохи нудним. Але вибір завжди залишається за жінкою. Колір сумки можна поєднувати не тільки з кольором взуття, а й з одягом або іншим аксесуаром так само.

Сумка в поєднанні з кольором одягу: блузка, сукня, спідниця, пальто, джинси і тд.
Наведемо приклад: якщо ви одягаєте блакитну блузку, білу спідницю і кремові туфлі, сумка може бути блакитного або білого кольору. Якщо ваш одяг має інший колір від туфель, колір сумки можна підібрати саме до одягу. першу чергу стежте за тим, щоб колірна гамма вашого повного образу гармоніювала між собою.

Існує схема кольорової гами, яка допоможе правильно підібрати колір повного образу.
Колір сумки може не ідеально відповідати кольору однієї з речей. Це можуть бути наближені тони: синій до блакитного, наприклад.

Ви можете підібрати колір сумки до ременя. В цьому випадку гармонія важлива. Наприклад, біле плаття, чорний пояс, значить колір сумки повинен бути саме чорним.
Якщо на одязі є смужки, іншого кольору від самої тканини, можна підібрати сумку кольору смужок на одязі. У виборі вбрання потрібно мати почуття смаку і стилю. Наприклад, до кофти тільнику в чорну смужку, синім штанів, можна підібрати червону сумку. Виглядає з боку дуже яскраво і оригінально. Головне дотримуватися колірній гамі, яка диктує нам сумісність всіх відтінків.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + five =

Translate »