як Примадонна допомогла співачці побудувати кар’єру? – Одна Минута

Вибір редакції


Українську співачку Тіну Кароль часто називають наступницею Алли Борисівни. В останні роки своєї творчої діяльності артистка влаштовує ефектні концерти з цікавими шоу, а також знімає кліпи, що гідні світового визнання. Поки одні вважають, що Тіну Кароль переоцінюють, інші заявляють, що їй потрібно дати більше простору для професійного розвитку. Тіна Кароль не зважає на коментарі недоброзичливців: артистка продовжує підкорювати все нові вершини завдяки підтримці своїх прихильників.

Вокальний конкурс “Нова Хвиля” в Юрмалі

2005 року в латвійському курортному місті Юрмала пройшов відомий вокальний конкурс “Нова Хвиля”. Тоді мало відома співачка з України Тіна Кароль дуже сподобалась російській аудиторії, тому артистка отримала фірмову статуетку пісенного змагання. Крім того, Тіна Кароль отримала пропозицію стати обличчям компанії.Тоді Алла Борисівна також “роздавала” подарунки молодим виконавцям. Приз у розмірі 50 тисяч доларів отримала Тіна Кароль. Для юної та амбіційної співачки це стало буквально квитком у путівку великою сценою. Можливо, саме у той момент Тіна Кароль захопилась Примадонною і вирішила, що хоче бути схожою на популярну й легендарну артистку.

Тіна Кароль та Алла Пугачова
Тіна Кароль та Алла Пугачова

Чим схожі Алла Пугачова та Тіна Кароль?

Українська співачка Тіна Кароль сьогодні у багатьох асоціюється з потужною жіночою енергією, впевненістю та елегантністю. Проте, варто згадати початок її кар’єри – тоді артистка мала дещо дитячий та кумедний образ типової стереотипної білявки. А тепер згадайте образ молодої Алли Пугачової – у юності майбутня Примадонна не приховувала свого веселого характеру й показувала справжню себе.Крім того, Тіна Кароль зуміла завоювати серця прихильників так само швидко, як це зробила Алла Борисівна. В української співачки велика кількість так званих фан-клубів – публіка постійно стежить за її життям та намагається порадувати артистку своїми презентами. Так само було і в найактивніші фази кар’єри Алли Пугачови. Майже у кожному місті Примадонна мала свій фан-клуб.

Пропонуємо переглянути відеоматеріал на нашому YouTube каналі, аби поглибитись в тему. З ролика ви дізнаєтесь чимало цікавого як про Аллу Пугачову, так і про Тіну Кароль.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + fourteen =